Kinga Rusin przekazała oficjalne pożegnanie. Wszystko trwało od 2016 roku

Kinga Rusin przekazała oficjalne pożegnanie. Wszystko trwało od 2016 roku Źródło: Instagram.com kingarusin

Kinga Rusin opublikowała w mediach społecznościowych oficjalne pożegnanie, gwiazdę czeka duża zmiana w życiu zawodowym. Od 2016 roku współprowadziła wraz z Piotrem Kraśko poranny program TVN-u, teraz będzie musiała odnaleźć się w nowej sytuacji.

Kinga Rusin prowadziła poranny program TVN w duecie z Piotrem Kraśko od 2016 roku. Niedawno gwiazda opublikowała w sieci oficjalne pożegnanie, fani byli zdumieni informacją, którą przekazała im dziennikarka. To ogromna zmiana w jej życiu.

Kinga Rusin pożegnała się z Piotrem Kraśko

Piotr Kraśko i Kinga Rusin przyjaźnią się od wielu lat, a od 2016 roku mieli okazję tworzyć zawodowy duet w programie "Dzień Dobry TVN". Niedawno prezenterka opublikowała na swoim Instagramie wspólne zdjęcia dziennikarzy, a do fotografii dołączyła oficjalne pożegnanie z współprowadzącym.

– Piotrek. Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: Gratulacje i powodzenia w Faktach TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN! A takich zdjęć już więcej nie będzie… Nowe czasy, nowe wyzwania przed nami! – napisała Kinga Rusin na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Rusin i Piotr Kraśko tworzyli duet na ekranie od 2016 roku

Piotr Kraśko oficjalnie zajął miejsce Justyny Pochanke w programie informacyjnym TVN "Fakty po faktach". Dziennikarka pożegnała się niedawno z widzami po niemal 20 latach współpracy ze stacją.

– Ten zawód to moja pasja. Dostałam więcej, niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam – przekazała Justyna Pochanke ogłaszając decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją TVN.

Dzisiaj grzeje: 1. Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć

2. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje 35-letnia lekarka

Na razie stacja TVN nie ujawniła, kto zastąpi Piotra Kraśkę u boku Kingi Rusin w porannym programie. Fani są zasmuceni decyzją dziennikarza, jednak życzą mu powodzenia na nowej zawodowej ścieżce. Ona sam nie ukrywa, że to dla niego początek wielkiej przygody.

– To wielki zaszczyt dołączyć do tak fantastycznej ekipy, którą od lat szczerze podziwiam. Wierzę, że to początek niezwykłej zawodowej przygody i najwspanialszego dziennikarskiego wyzwania – przekazał Piotr Kraśko.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  3. Ujawniono ostatnie chwile aktorki serialu na TVP. Smutne doniesienia, wystarczyło jej sił tylko na jedną rzecz
  4. Były polityk PiS ugodził śmiertelnie nożem swoją żonę. Nie pójdzie do więzienia
  5. Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie
  6. Od października szykują nam dużą zmianę. Najbardziej może odczuć ją polska rodzina

 Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News