Kinga Rusin pochwaliła się gigantycznymi zarobkami. Robią piorunujące wrażenie

Kinga Rusin pochwaliła się gigantycznymi zarobkami. Robią piorunujące wrażenie Źródło: instagram/kingarusin/

Kinga Rusin ma powody do świętowania. Ujawniła, ile dokładnie zarabia, a kwota zwala z nóg. Przychody dziennikarki są gigantyczne.

Kinga Rusin prężenie działa nad rozwojem swojej kariery. Nie ogranicza się jedynie do przyjmowania kolejnych kontraktów telewizyjnych. Nawet niektórzy fani nie wiedzieli, że dziennikarka i jej ukochany są właścicielami marki kosmetycznej, która na rynku pojawiła się już wiele lat temu. Firma działa bez zastrzeżeń, a odnoszone sukcesy szybko przekładają się na zarobki, którymi celebrytka nie omieszkała się pochwalić. 

Kinga Rusin ujawnia swoje gigantyczne zarobki  

Prowadząca "Dzień Dobry TVN" i jej ukochany Marek Kujawa już 11 lat temu stworzyli markę kosmetyczną PAT&RUB, która od samego początku prosperuje naprawdę dobrze. Każdy rok był dla nich coraz bardziej owocny, a dzięki rosnącemu gronu klientów wzrosły też zarobki. Za pośrednictwem Instagrama, Kinga Rusin postanowiła ujawnić, ile w zaledwie roku 2018 zarobiła marka. Udostępniła romantyczne zdjęcie z Markiem i podała zatrważające kwoty. 

- PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów, tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten nasz osobisty komentarz na forum publicznym - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sukces zawdzięcza ciężkiej pracy 

Kinga Rusin ze szczegółami opowiedziała, czemu zawdzięcza tak gigantyczne zarobki. Przyznała, że wszystko jest zasługą ciężkiej pracy i przede wszystkim podążania za nieustannie zmieniającymi się trendami. Dziennikarka chce być jak największym sprzymierzeńcem swoich klientów i dąży do tego, by PAT&RUB rozwijało się w coraz lepszą stronę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2.. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

 - (PAT&RUB) nieustannie się rozwija, jest na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. To coraz zdrowsze, skuteczniejsze, zaawansowane biotechnologicznie, naturalne kosmetyki z wysokimi stężeniami składników z całego świata. (...) Dzięki dobrym wynikom finansowym możemy i będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Przeznaczamy i będziemy przeznaczać środki na działalność społeczną. Chcemy bowiem budować i wspierać ŚWIAT WARTOŚCI - czytamy. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

PONAD 28.000.000 (milionów!) PLN br. sprzedaży, ponad 100.000 klientów , tysiące komentarzy w mediach społecznościowych miesięcznie! Tak wyglądał rok 2018 dla naszej marki Pat&Rub! (sprzedaż online: www.patandrub.eu a stacjonarnie Sephora) Ponieważ firmy publikują sprawozdania finansowe za poprzedni rok coraz więcej dziennikarzy, ale i fanów prosi nas o podsumowanie i pyta o źródła sukcesu, stąd ten osobisty komentarz. Z korespondencji z klientami na social mediach wynika, że najważniejsze jest dla nich DOŚWIADCZENIE naszej marki, DŁUGOTRWAŁA SKUTECZNOŚĆ KOSMETYKÓW, ZAUFANIE do naszych produktów, oraz TYSIĄCE RECENZJI i POLECEŃ. Marka Pat&Rub jest na rynku od 11 lat, wprowadziła kilka generacji kosmetyków, nieustannie się rozwija, jest na bieżąco ze światowymi trendami i z najnowszymi odkryciami. To coraz zdrowsze, skuteczniejsze, zaawansowane biotechnologicznie, naturalne kosmetyki, z wysokimi stężeniami składników z całego świata. Jako właściciele i zarząd jesteśmy z naszą firmą 24/7, gdziekolwiek byśmy nie byli w poszukiwaniu kolejnych fantastycznych komponentów czy kontrahentów. Na łączach z różnymi departamentami, partnerami, liniami produkcyjnymi. Wideo- i tele-konferencje to chleb powszedni. Większość środków firmy przeznaczamy na ulepszanie produkcji, wyszukiwanie składników, poszukiwanie nowych technologii. Odpowiadając na pytanie: za firmą NIE stoją żadne fundusze inwestycyjne! Nie byłoby tego niesamowitego sukcesu gdyby nie FANI Pat&Rub, którym non-stop dziękujemy za zaufanie, za niesamowity entuzjazm, za fantastyczne recenzje. Ich testimoniale są najlepszym dowodem na skuteczność kosmetyków Pat&Rub. To właśnie dzięki nim marka jest inna niż wszystkie, bo budzi pozytywne emocje, tworzy prawdziwą społeczność. Dzięki dobrym wynikom finansowy będziemy kontynuować nasze osobiste działania dla dobra publicznego, pożytecznych inicjatyw. Będziemy nadal przeznaczać środki na działalność społeczną. Chcemy bowiem budować i wspierać ŚWIAT WARTOŚCI. Przed nami wiele wyzwań i projektów zarówno biznesowych jak i społecznych. Dzięki Wam wszystkim chcemy dalej być pasjonatami z misją. Kinga Rusin i Marek Kujawa

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Gwiazdor TVN ma o 34 lata MŁODSZĄ dziewczynę. Jest starszy nawet od jej ojca. Aż ciężko w to uwierzyć
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News