Spektakularny sukces córki Kingi Rusin. Słowa nastolatki będą cytowane na całym świecie

Spektakularny sukces córki Kingi Rusin. Słowa nastolatki będą cytowane na całym świecie Źródło: Instagram/iga_lis

Kinga Rusin bez wątpienia ma teraz duży powód do dumy. Nie każdy rodzic może pochwalić się takim dokonaniem swojego dziecka, co dziennikarka "Dzień dobry TVN". Idze Lis udało się osiągnąć coś wyjątkowego.

Kinga Rusin bez wątpienia jest kobietą sukcesu. Tysiące widzów pokochały ją za profesjonalizm, pogodę ducha i zaangażowanie. Jak się okazuje, Iga Lis ma podobne predyspozycje, aby rozwinąć swoją karierę. Udowadnia to sukces, jakim studentka może się pochwalić. Mama może być z niej dumna.

Kinga Rusin ma powody do dumy. Jej córka odniosła wielki sukces

W ostatnim czasie Iga Lis była obserwowana przez media głównie za sprawą jej związku z Taco Hemingwayem. Para wzbudzała duże emocje zarówno wśród fanów rapera, jak i dziennikarki "Dzień dobry TVN". Mało kto jednak zdaje sobie sprawę, że córka Kingi Rusin doskonale sobie radzi za granicą, a dzięki swojej ciężkiej pracy już może mówić o swoim wielkim sukcesie.

Jak się okazuje, studentka ma na swoim koncie pierwsze poważne publikacje w zagranicznej prasie. Dziewczyna interesuje się polityką i właśnie na ten temat napisała bardzo interesujący artykuł dla portalu Politico. Materiał, który przygotowała, opowiada o Brexicie i został napisany w języku angielskim. To duży sukces, który z pewnością ułatwi jej rozwój kariery dziennikarskiej nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iga Lis idzie w ślady mamy? Wiele na to wskazuje

Publikacja artykułu o Brexicie nie jest jedyną, jaką może się pochwalić Iga Lis. Już wcześniej córka Tomasza Lisa miała okazję pokazać swoje teksty szerszemu gronu odbiorców. W polskim Vogue ukazały się teksty 19-latki na tematy lifestyle'owe, między innymi polecała najlepsze miejsca w Londynie oraz opisywała hotele butikowe.

Bardzo możliwe, że odziedziczyła po mamie talent do dziennikarstwa. Kinga Rusin zapewne ucieszyłaby się, że może służyć córce swoim dużym doświadczeniem w tym zawodzie, a nie wykluczone, że kiedyś wspólnie wystąpiłyby przed kamerą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Przenigdy nie kupuj takiej popularnej wody w sklepach. Miała być zdrowa, a może być rakotwórcza
  4. W portfelu znalazł list od żony, który napisała tuż przed śmiercią. Złapiesz się za głowę, tak mocne są to słowa
  5. Wygląd córki Roberta Janowskiego onieśmiela. Nastolatka skradnie serca wielu Polaków
  6. Przyjaciel rozdaje rzeczy po zmarłej gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdumiewające doniesienia
      

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News