Niegrzeczna fotka trafiła do sieci. Córka Kingi Rusin nigdy nie pokazała tak dużo

Niegrzeczna fotka trafiła do sieci. Córka Kingi Rusin nigdy nie pokazała tak dużo Źródło: .

Kinga Rusin może pochwalić się piękną córką. Iga Lis opublikowała ostatnio na swoim profilu w mediach społecznościowych niegrzeczną fotkę. Nigdy wcześniej młoda gwiazda nie pokazała jeszcze tak dużo. Jej zmysłowa fotografia przypadła do gustu wielu komentującym.

Kinga Rusin jest mamą dwóch córek. Jedną z nich jest Iga Lis, która zyskała grono wielbicieli na Instagramie. Dziewczyna ma ponad 110 tys. obserwatorów na portalu i chętnie dzieli się ze swoimi fanami swoim życiem prywatnym. Ostatnio młoda gwiazda wstawiła niegrzeczną fotkę w odważnej stylizacji. Jeszcze nigdy córka znanej dziennikarki nie pokazała tak dużo.

Kinga Rusin jest dumna ze swojej córki 

Gwiazda TVN często podkreśla, że jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Iga Lis dostała się na prestiżową uczelnię w Londynie i ciężko pracowała na swój sukces. W jednym z wywiadów dla Jastrząb Post prezenterka opowiedziała o wyjeździe córki i ich wspólnych relacjach. 

- Rozmawiamy codziennie. Iga się uczy. Po to pojechała do Londynu, żeby się uczyć i dokładnie to robi, także jestem bardzo szczęśliwa, że dostała się na wymarzoną swoją uczelnię, co było bardzo, bardzo trudne. Sama wiem, ile kosztowało ją to wysiłku. Jest na razie na pierwszym roku, tak więc zobaczymy - powiedziała dla Jastrząb Post Kinga Rusin.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iga Lis ma wielu wielbicieli

Iga Lis w przerwie od intensywnej nauki na zagranicznej uczelni znajduje również czas na wstawianie zdjęć do mediów społecznościowych oraz kontakt z fanami. Jej Instagramowy profil obserwuje ponad 110 tys. osób, a ostatnimi czasy wiele z nich zachwyciło się jej odważną fotką. Jeszcze nigdy młoda gwiazda nie pokazała się w tak odważnej stylizacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

Córka Kingi Rusin często dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z egzotycznych podróży czy z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Iga kiedyś marzyła o karierze modelki i nawet brała udział w pokazach mody. Teraz jednak woli skupić się na nauce, której na pewno nie brakuje na prestiżowej uczelni w Londynie. 

Ostatnie zdjęcie młodej gwiazdy przyciągnęło uwagę wielu obserwatorów, którzy zasypali dziewczynę komplementami. 

- Jejciu, ale ty jesteś śliczna! - napisała jedna z fanek Igi. 

- Iga Lis najpiękniejsza kobieta na świecie - skomentowała kolejna wielbicielka.

- Jesteś prześliczna - dodała następna osoba.

Trzeba przyznać, że córka Kingi Rusin wyrosła na naprawdę piękną kobietę. Może jednak powinna pomyśleć o powrocie do kariery modelki. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🧚🏻‍♀️

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

źródło: Instagram

Następny artykuł