To już oficjalne, uwielbiane show znika z anteny TVN. Widzowie będą wściekli

To już oficjalne, uwielbiane show znika z anteny TVN. Widzowie będą wściekli Źródło: Facebook/Kinga Rusin

Kinga Rusin nie będzie na pewno zadowolona z powodu kolejnych planów swojej stacji telewizyjnej. Znane i lubiane show TVN-u znika z anteny. Nie wiadomo jaki program pojawi się w jego miejsce.

Kinga Rusin jest znaną prezenterką i na brak pracy na pewno nie narzeka. Nie będzie jednak zadowolona z decyzji władz stacji, które zadecydowały, że program z jej udziałem zniknie z anteny. Fani show będą z pewnością wściekli. 

Show TVN-u osiągnęło sukces

"Agent" to pogram rozrywkowy, w którym „uczciwi” gracze muszą wytropić osobę sabotującą grupę - tytułowego agenta, który zawsze stara się, żeby kwota do wygrania była jak najmniejsza. Reality show zadebiutowało w 2000 roku. Brali w nim udział zwykli ludzie, którzy mogli wygrać wysoką nagrodę. 

Program, prowadzony przez Marcina Mellera, doczekał się trzech edycji, we Francji, Hiszpanii i Portugalii. Dwa lata później zdecydowano o jego zdjęciu z anteny. Przerwa w emisji trwała 14 lat. Po tym czasie TVN postanowił odświeżyć format programu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Rusin straci swój program

"Agent - Gwiazdy" zadebiutował w 2016 roku i doczekał się czterech edycji. Zasady programu nie różniły się od pierwowzoru, ale w odświeżonym formacie mogli wystąpić tylko celebryci. Dalej uczestnicy musieli walczyć z tajemniczym, tytułowym agentem, który miał zniweczyć ich plany na zdobycie pieniędzy. Nową prowadzącą została Kinga Rusin. Pierwszą edycję wygrał Antoni Królikowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sekretny przepis Magdy Gessler na pierogi z  kapustą. Ten smak jest nie do podrobienia
2. Tragedia w polskim mieście, nikt nie przeżył. Do dramatu miało dojść na moście

Według informacji Plejady program nie znalazł się w najbliższej ramówce TVN-u, a jego produkcja pozostaje zawieszona. Nie oznacza to jednak, że "Agent - Gwiazdy" nigdy nie doczeka się kontynuacji. Decyzja stacji jest zaskakująca, ponieważ program cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Średnio oglądało go 1,2 miliona widzów. Kinga Rusin nie skomentowała do tej pory tych rewelacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz własne mieszkanie? Możesz stracić pieniądze, "już wiadomo, że urzędnicy nie zdążą"
  2. Nawet jak nie ogrzewasz mieszkania, to i tak będziesz płacił. Przepisy są nieubłagane
  3. Zdruzgotani mieszkańcy przerywają milczenie ws. mordercy z Ząbkowic. "Podobno tego dnia zażądał dużej sumy"
  4. Zwabił 10-latkę do pustego domu i zabił ją w okrutny sposób. Ale najgorsze stało się dopiero potem, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News