Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama

Co na to mama? Córka Kingi Rusin pokazała swoje zdjęcie z wanny, ale nie była w niej sama Źródło: youtube.com/gala

Kinga Rusin nie będzie mogła wyjść z podziwu, kiedy zobaczy Instagram swojej córki. Iga Lis, która mieszka na co dzień w Londynie, zrobiła wielką parapetówkę, którą postanowiła uwiecznić na swoich zdjęciach. Jedno z nich pokazuje ją w wannie, a dziewczyna nie znajduje się w niej sama.

Kinga Rusin może nie być świadoma tego, co robi jej córka w Londynie. Gwiazda, która do tej pory mówiła o swoim dziecku w samych superlatywach, może być zdziwiona, jak jej dziecko poczyna sobie w trakcie studiów w stolicy Wielkiej Brytanii. Imprezy z polskimi celebrytkami zostają uwiecznione w mediach społecznościowych potomkini prowadzącej Dzień Dobry TVN i za każdym razem szokują fanów. Ostatnio Iga Lis zrobiła sobie nawet zdjęcie w wannie, w której nie była sama.

Kinga Rusin będzie w szoku? Imprezowe życie Igi Lis

Lis, która zaczyna słynąć z umiłowania do imprez, może liczyć na bardzo znane towarzystwo, które pojawia się w jej mieszkaniu w celach rozrywkowych. W trakcie ostatniego przyjęcia w domu celebrytki stawiły się takie sławy jak Daria Zawiałow, Natalia Szroeder i Kate Borkowska. Tak doborowe towarzystwo sprowokowało córkę Tomasza Lisa do pochwalenia się tym na Instagramie. Panie w wyjątkowo dobrym nastroju pojawiły się w wannie gwiazdy i uwieczniły swoją obecność na domówce.

- Fajne te moje koleżanki - napisała Lis.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie w wannie nawiązaniem do piosenki Taco Hemingwaya?

Według wielu fanów, zdjęcie Lis może być nawiązaniem do najnowszej piosenki jej chłopaka, rapera Taco Hemingwaya, który rapował o siedzeniu w piątkowe wieczory w wannie.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

- W piątki leżę w wannie/ Nie mam siły tańczyć ani chlać/ Napijcie się za mnie/ Nie chcę mi się płakać, ani śmiać - śpiewał artysta.

Możliwe więc, że zdjęciem jest poniekąd wyrazem uznania względem wokalisty, którego najświeższa płyta - "= POCZTÓWKA Z WWA, LATO ’19" stała się wielkim hitem krajowych list przebojów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł