Córka Kingi Rusin wrzuciła odważne zdjęcie z wakacji. Tyle ciała nigdy wcześniej nie pokazała

Córka Kingi Rusin wrzuciła odważne zdjęcie z wakacji. Tyle ciała nigdy wcześniej nie pokazała Źródło: instagram/kingarusin/

Kinga Rusin zdecydowanie może być dumna z córki, która prężnie działa na rzecz swojej przyszłości. Dziewczyna zdobywa cenną widzę i doświadczenie, co może znacząco zaowocować w jej życiu zawodowym. Mimo licznych obowiązków, znajduje również czas na podróże, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio pokazała naprawdę gorące zdjęcie.

Kinga Rusin nie powinna być zaskoczona, bowiem sama niejednokrotnie pokazała równie odważne fotografie. Córka aktorki zapozowała bez ubrań, co nie mogło obejść się bez komentarzy ze strony internautów. Trzeba przyznać, że taką publikacją z pewnością rozpaliła zmysły męskiej części swoich obserwatorów. 

Ciekawe co na to Kinga Rusin. Jej córka wrzuciła odważne zdjęcie z wakacji

Pola Lis coraz śmielej prowadzi swojego Instagrama, pokazując poszczególne urywki z życia. Córka dziennikarki chętnie chwali się wspomnieniami z licznych podróży, które tak bardzo kocha. Ostatnimi czasy udała się w kolejną, czym również nie omieszkała się podzielić. Na swoim profilu zamieściła najbardziej gorące zdjęcie tego lata. 

Pola zapozowała bowiem bez ubrania, zasłaniając się jedynie plażowym kapeluszem. Co prawda u góry można zauważyć ramiączka od kostiumu kąpielowego, jednak poza oraz padające światło sprawia wrażenie, jak gdyby zaprezentowała się zupełnie nago. 

- Pocztówka z wakacji - podpisała publikację. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niektórzy twierdzą, że ta idzie w ślady mamy, która już kilkukrotnie pokazała się nie tylko w bikini, ale również tak, jak stworzył ją Bóg, co było różnie odbierane. Tym razem internauci również nie mogli odmówić sobie wyrażenia swoich opinii nad tak odważnym zdjęciem. 

Nigdy nie pokazała tyle ciała. Internauci zasypują ją komentarzami 

Pola zdecydowanie nie ma się czego wstydzić i już niejednokrotnie mogliśmy przekonać się, że odziedziczyła po celebrytyce wszystkie zalety. Idealna figura i zdumiewająca uroda, mogą niekiedy zapierać dech w piersiach. Wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku było podobnie, bowiem opinie jej obserwatorów były zgodne. Internauci śmiało stwierdzili, że wygląda oszałamiająco, przez co nie szczędzili w komplementach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohater uwielbianego serialu TVP "Zniewolona". Straszna śmierć

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

- Jest ładna i ma co pokazywać niech pokazuje jak lubi - stwierdza obserwatorka. 

- Najpiękniejsza dziewczyna o włosach blond - dodaje kolejna. 

- Królowa - pisze jeszcze inna. 

- Piękna - czytamy. 

instagram/polciaxx/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Małgorzata Kożuchowska znika z TVN! Władze podjęły OSTATECZNĄ decyzję. Fani zaniepokojeni
  3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"   

Źródło: instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News