Zdjęcie zrobione przez partnera Rusin w sieci. Mokra Kinga wygina się w bikini, ten widok zapamiętacie na zawsze

Zdjęcie zrobione przez partnera Rusin w sieci. Mokra Kinga wygina się w bikini, ten widok zapamiętacie na zawsze Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin stanowi inspirację dla wielu kobiet w Polsce. Prezenterka TVN na przestrzeni lat stała się ikoną stylu i za każdym razem czaruje swoim wyglądem. Takiej Rusin jeszcze nie widzieliście. Mokra celebrytka, wyginająca się w bikini, to widok, który pozostaje w pamięci na zawsze.

Kinga Rusin przyzwyczaiła wszystkich swoich fanów do tego, że zawsze prezentuje się świetnie. Jednak zdjęcie, które teraz trafiło do sieci, to coś wyjątkowego. Widoku mokrej prezenterki pozującej w samym bikini długo nie zapomnicie. Autorem tej fotografii jest partner celebrytki. 

Kinga Rusin w zmysłowej pozie 

Kinga Rusin przebywa obecnie na wakacjach na Karaibach, z których to regularnie publikuje zdjęcia na swoim Instagramie. Prezenterka TVN relaksuje się tam po wyczerpującym telewizyjnym sezonie razem ze swoim partnerem Markiem Kujawą. 

To właśnie mężczyźnie udało się uchwycić celebrytkę w zmysłowej pozie na plaży. Widok mokrej Kingi Rusin wyginającej się w samym bikini rozpala zmysły. Prezenterka czaruje jędrnym i wysportowanym ciałem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Scena z życia bogini

Prezenterka utrzymuje, że fotografia została wykonana z ukrycia i bez wcześniejszej zapowiedzi. Trzeba przyznać, że Marek Kujawa ma świetne oko i udało mu się uchwycić swoją ukochaną w zjawiskowych okolicznościach. Kinga Rusin pluska się w pięknej, przezroczystej wodzie i wygląda na całkowicie zrelaksowaną. Ma na sobie jedynie białe, kuse bikini. Jej sylwetka zaprezentowana jest w pełnej krasie. Największą uwagę zwraca spektakularny, umięśniony brzuch celebrytki. 

W takim ujęciu Kinga Rusin jawi się niemalże jak bogini przyłapana na rajskiej plaży. Widać, że prezenterka regularnie ćwiczy i pracuje nad swoim ciałem, które wygląda zjawiskowo. Kinga Rusin często publikuje swoje zdjęcia, jednak nigdy nie pokazała aż tak gorącej fotografii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chciała nazwać dziecko imieniem psa sąsiadki. To, co stało się później, przekroczyło wszystkie granice

2.Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Ten widok mokrej, wyginającej się celebrytki w samym bikini może rozpalić zmysły i z pewnością zostanie w pamięci każdego na długo. Fani natychmiast zaczęli komplementować swoją idolkę. Głównie skupili się na umięśnionym brzuchu celebrytki i jej pięknych nogach, ale nie zapomnieli również o pochwaleniu Marka Kujawy za wykonanie tego zdjęcia. Wszystko wskazuje na to, że urlop Kingi Rusin przebiega fantastycznie i niedługo prezenterka będzie gotowa wrócić do pracy z nowymi siłami. 

Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Aktor "Ojca Mateusza" wyjawił, że jest gejem! Opublikował poruszający wpis
  3. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania
  4. Porażające nagranie w Polsacie. Winda ruszyła i napięła sznurek, dziecko zawisło w kabinie
  5. Cyklon brytyjski już niedługo uderzy w Polskę. IMGW wydało pilne ostrzeżenia
  6.  

Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News