Kolejne zdjęcie Kingi Rusin, tak jak ją stworzył Bóg w sieci. Pikantne zdjęcie rozgrzeje was do czerwoności (FOTO)

Kolejne zdjęcie Kingi Rusin, tak jak ją stworzył Bóg w sieci. Pikantne zdjęcie rozgrzeje was do czerwoności (FOTO) Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin znana jest z tego, ze lubi angażować się w akcję społeczne i projekty ekologiczne. Teraz znów postanowiła pokazać się tak, jak Bóg ją stworzył, a pikantne zdjęcia prezenterki "Dzień dobry TVN" rozgrzeją was do czerwoności.

Kinga Rusin wzięła ostatnio udział w odważnej sesji zdjęciowej. Prezenterka "Dzień dobry TVN" rozebrała się dla ekologicznego wydania magazynu VIVA. Celebrytka zaprezentowała się tak, jak ją Bóg stworzył. Trzeba przyznać, że wygląda zachwycająco, a pikantne zdjęcia rozgrzeją każdego fana. 

Kinga Rusin w odważnej sesji 

Kinga Rusin znana jest z tego, że angażuje się w różnego rodzaju akcje mające na celu ratowanie naszej planety. Wszyscy pamiętają jej spór z Małgorzatą Rozenek dotyczący kosmetyków testowanych na zwierzętach. Jej najnowsza, odważna sesja ma zwrócić uwagę ludzi na globalne problemy i zachęcić ich do ekologicznego podejścia do życia. 

Dziennikarka udostępniła efekty tej pikantnej sesji również na swoim Instagramie. Zdjęcia wywołały furorę w sieci, bo Kinga Rusin prezentuje się na nich zjawiskowo. Zobaczcie fotografie prezenterki tak, jak ją Bóg stworzył. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zmysłowa Kinga 

Kinga Rusin do okładki magazynu VIVA, pozowała nago. Celebrytka siedzi w zmysłowej pozycji, a rękami obejmuje swoje nogi. Trzeba przyznać, że prezentuje się rewelacyjnie. Pikantne zdjęcia na pewno niektórych z was rozgrzeją do czerwoności.

Na samym zdjęciu opublikowanym na Instagramie się nie skończyło. Dziennikarka wystosowała dodatkowo długi wpis dotyczący okładki, a także swojej ekologicznej misji. 

-Na Ziemi jest już grubo pond 7 miliardów ludzi i jeśli każdy z nas zrobi mały eko krok to razem to będzie siedmiomilowy skok! Nie popadajmy w ekstremizm. Zróbmy tyle z małych eko-kroków ile możemy i myślmy o następnych! - napisała Rusin. 

Opisała również swoim fanom, co jej udało się już zdziałać w tej dziedzinie. Zgodnie z tym, przede wszystkim przestała jeść mięso, dużo częściej wybiera transport rowerem, a także jest posiadaczką nieszkodliwego dla klimatu, samochodu hybrydowego. Zrezygnowała też z kupowania ubrań wykonanych z materiałów syntetycznych.

Trzeba przyznać, że taka forma promowania ekologii i wegetarianizmu, może zdziałać cuda. Być może celebrytka samym swoim wpisem zachęciła wiele osób do poczynienia zmian w swoim życiu. 

Źródło: Instagram/Kinga Rusin

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mąż znanej polskiej wokalistki zmarł w jej ramionach. Gwiazda kompletnie się załamała. Po latach zdecydowała się wyznać całą prawdę
  2. Ujawniono prawdę o pochodzeniu Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie!
  3. Najcięższa kobieta świata schudła ponad 400 kilogramów. Dziś wygląda jak bogini, oszałamiające zdjęcia
  4. Sprawdziliśmy ile kosztuje schabowy w restauracji Gessler. Dwa razy, bo za pierwszym nie mogliśmy uwierzyć
  5. Widzieli, jak umarł, szykowali się do pogrzebu. Po "śmierci" mężczyzna przyszedł na rodzinnego grilla, wszystkich wbiło w ziemię
  6. Materiał ukazany w TVN wstrząsnął widzami. Nie żyje Filip
  7.  

Źródło: Instagram/Kinga Rusin 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News