Kinga Rusin modli się za Krystynę Pawłowicz, jak to nie pomoże, pozostanie ostateczność. Z posłanką jest źle?

Kinga Rusin modli się za Krystynę Pawłowicz, jak to nie pomoże, pozostanie ostateczność. Z posłanką jest źle? Źródło: YouTube/Plejada

Kinga Rusin założyła nowe konto na Istagramie, którego celem jest szerzenie tolerancji i przeciwstawianie się złu. W dobre intencje prezenterki nie wierzy jednak Krystyna Pawłowicz. Posłanka w ostrych słowach zaatakowała prezenterkę, a ta nie pozostała jej dłużna. Celebrytka zaczęła się o nią modlić.

Kinga Rusin jest bohaterką ciągnącego się od ponad tygodnia skandalu. Wszystko zaczęło się od słownego starcia między nią, a olimpijką Zofią Klepacką. Panie pokłóciły się pod jednym z lokali wyborczych, padły ostre słowa. Sprawa jest teraz szeroko komentowana, a obu stronom udzielane jest wsparcie. Zwolennicy Klepackiej mocno krytykowali prezenterkę TVN-u, a teraz ona wyszła z nową inicjatywą. Postanowiła modlić się za Krystynę Pawłowicz, bo to już ostatnie, co może pomóc. Czyżby z posłanką naprawdę było aż tak źle? 

Kinga Rusin startuje z Biało-Czerwonym Sercem. Jest reakcja posłanki Pawłowicz

Rusin założyła wraz z Markiem Kujawą na Instagramie nowy profil o nazwie "Biało-Czerwone Serca". Ideę inicjatywy opisała w bardzo długim poście. Głównym celem jest nagradzanie godnych postaw i walka z nienawiścią, dyskryminacją i poniżaniem innych. 

- Naszym celem jest nagłaśnianie spraw: aby wszyscy mogli szybciej reagować na zło i wspierać dobro - tłumaczy celebrytka i zaprasza, by dołączać do inicjatywy.

Jak sama mówi, drzwi otwarte są dla wszystkich.

- Najważniejsze: Nie dajmy się zastraszyć! Pomagajmy innym! Reagujcie! Jeśli widzicie jakąkolwiek formę zła czy przemocy, mówcie: STOP! - apeluje Kinga Rusin.

Inicjatywa prezenterki spotkała się z niemałym odzewem - w tym momencie profil obserwuje ponad 25 tysięcy osób. Wieści o "Biało-Czerwonych Sercach" trafiły też do konserwatywnej części Polski. Swój komentarz zamieściła na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

- Co za bezczelność i arogancja tych całkowicie wyalienowanych śmierdzących leni... Daję jej nagrodę antypolskiej chuliganki - napisała, słynąca z bezkompromisowych wypowiedzi, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Na reakcję Rusin nie trzeba było długo czekać. Opublikowała post, w którym zwróciła się do swoich obserwujących z wyjątkowym apelem:

- Pani Pawłowicz, nas Biało-Czerwonych Serc jest więcej. Państwo Polskie to my wszyscy Polacy, a nie Pani, wylewające swoje frustracje. Proszę nienawiść zdusić w swoim sercu. Pomodlimy się za Panią. A jak to nie pomoże, to Panią pozwiemy - czytamy na Instagramie.

Czyżby dalszy ciąg tej historii czekał nas na sali sądowej? Zapewne Krystyna Pawłowicz nie miałaby nic przeciwko spotkaniu z Kingą Rusin twarzą w twarz, tylko czy z posłanką jest aż tak źle? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rusin przyznaje wyróżnienia. Są też antynagrody

Nie wiadomo, jak ma wyglądać modlitwa, ale wszystko wskazuje na to, że ta dyskusja szybko się nie zakończy. Zarzewiem nowych sporów mogą być wyróżnienia, jakie Kinga Rusin przyznaje na profilu "Biało-Czerwonych Serc". To nagrody dla osób przeciwstawiających się złu. Pierwszymi laureatami zostali Tomasz Sekielski za stworzenie dokumentu "Tylko nie mów nikomu" oraz jezuita Jacek Prusak za wygłoszenie odważnego kazania dotyczącego pedofilii w Kościele. 

To jednak nie koniec. Są także antynagrody. Tzw. "Czarne Serca" przyznawane są tym, którzy - zdaniem Rusin i Marka Kujawy - propagują nienawiść, nietolerancję i stosują przemoc. Niechlubne wyróżnienia powędrowały do Rafała B., który z okrucieństwem zabił psa, oraz Jana Pietrzaka i Zofii Klepackiej. Wszyscy z napięciem czekają na decyzję, czy posłanka również otrzyma niechlubne czarne serduszko. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVN ZWOLNIŁ jedną ze swoich największych gwiazd! Co teraz z jej programami?! Jest oficjalne oświadczenie
  2. TRAGEDIA w małopolskim, zamordowano 34-latkę. Główny podejrzany to MĄŻ zamordowanej
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News