Kinga Rusin przekazała radosną nowinę
instagram.com kingarusin
Weronika Wasiak - 2 Października 2020

Kinga Rusin szczęśliwa jak nigdy, przekazała radosną nowinę. Ogromne gratulacje

Kinga Rusin pokazała zdjęcie z ukochanym i podzieliła się z fanami radosną nowiną. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa, teraz ma poważne powody do świętowania. Fani nie szczędzą gratulacji.

Kinga Rusin dopiero co wróciła po krótkiej przerwie od mediów. Celebrytka najwyraźniej postanowiła nieco odsapnąć i znów nabrać wiatru w żagle, skupiając się na sobie i ukochanym Marku. Gdy wróciła, sympatycy nie kryli radości. Początkowo nawet nie podejrzewali, że lada moment dziennikarka zrzuci na nich tak wspaniałą wiadomość. Momentalnie zalała ją fala ciepłych słów, życzeń i gratulacji.

Danuta Martyniuk przeżywa dramatWielki dramat Martyniuków, nie mogli się spodziewać. Była synowa okrutnie ich skrzywdziła, są bezradniCzytaj dalej

Marek Kujawa i Kinga Rusin przekazali radosną nowinę

Gdy Kinga wydała oświadczenie i poinformowała o swoim odejściu z "Dzień Dobry TVN", w kolorowej prasie aż zawrzało. Dziennikarka co prawda zapewniła, że nie zamierza zupełnie opuszczać telewizyjnego gmachu, ale fani nie ustawali w pytaniach, dlaczego podjęła taką decyzję. Rusin przyznała jedynie, że sama do końca nie jest pewna, czym teraz zamierza się zająć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

- Waham się co do kilku propozycji. Z pewnością chciałabym prowadzić program ostrzejszy, bardziej kontrowersyjny. Realizacja moich konkretnych wizji nie jest łatwa. Rozmowy trwają. Chcę też zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami i razem z własnym zespołem produkować reportaże i dokumenty – robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam - pisała w sieci.

Kiedy emocje w związku z jej odejściem nieco opadły, Kinga wybrała się z ukochanym na wakacje, by wylegiwać się nad basenem i rozmyślać o dalszych zawodowych krokach. Dziennikarka postanowiła podzielić się niewielkim smaczkiem z urlopu, zamieszczając na Instagramie zdjęcie z Markiem. Szybko okazało się, że miała szczególny powód, by wrzucić ich wspólną fotografię. Kinga chciała w ten sposób obwieścić radosną nowinę - właśnie wybiła im 10. rocznica związku.

- Od 10 lat zasypiam i budzę się uśmiechnięta. Jestem szczęśliwa i jestem szczęściarą. Niech już nic się nie zmienia! - napisała.

Dzisiaj grzeje:

1. Wielka ewakuacja i surowe zakazy. Wszystko zacznie się 12 października, "przygotowujemy się na najgorsze"

2. Ogromna tragedia, nie żyje uwielbiany aktor. Ciało mężczyzny znaleziono w domu

3. Surowe ograniczenia na Wszystkich Świętych? Ministerstwo Zdrowia nie ma dobrych informacji

Wzruszeni fani nie mogli pozostawić tego bez komentarza. Momentalnie przekazali ulubienicy moc gratulacji i ciepłych słów.

- Gratuluję i kolejnych 100 lat w miłości - życzy fanka.

- Cudownie, Jeszcze więcej szczęścia Pani Kingo - dodaje kolejna.

- Zasługujesz na to jak nikt inny. Przeszłaś przez piekło. Teraz tylko raj - czytamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed śmiercią matka siedmiorga dzieci nagrała, co zrobiono jej w szpitalu. "Lepiej gdyby umarła"
  2. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała swoją kobiecość milionom Polaków, przesadziła (FOTO)
  3. Bardzo duże ognisko zakażeń w polskiej miejscowości. Sytuacja pogarsza się z każdą godziną, wszystko w związku z wycieczką
  4. Niestety, choroba okazała się silniejsza. Nie żyje wybitna Polka, rodzina poinformowała o śmierci
  5. Dorota Gardias w bardzo ciężkim stanie trafiła do szpitala. Mamy oficjalny komunikat TVN
  6. Jeszcze więcej kar i mandatów, zero pobłażania w sklepach. Ministerstwo zapowiada szczegółowe kontrole

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News