Córka Kingi Rusin wysłała mamie adres strony internetowej. "Wbiło mnie w fotel"

Córka Kingi Rusin wysłała mamie adres strony internetowej. "Wbiło mnie w fotel" Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin nie ukrywała zdziwienia, kiedy dostała od swojej córki wiadomość zawierającą link do strony internetowej. Kiedy kliknęła w przekierowanie, ujrzała coś, co zupełnie wbiło ją w fotel.

Kinga Rusin, znana dziennikarka, nie ukrywa miłości do swoich córek, w szczególności kiedy odnoszą sukcesy. Jest dumna, że poszły w ślady swoich rodziców. Po mimo głębokiej wiary w córki, wielkim zaskoczeniem była dla niej najmłodsza Iga, która na wakacyjnym stażu wykonywała prace na bardzo wysokim poziomie dziennikarskim. Przypomnijmy, że ma jedynie 19 lat. 

Kinga Rusin jest dumną mamą 

Jej córka trafiła na praktyki po pierwszym roku studiów. Dziennikarka przyznaje, że nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. Jak sama mówi nie miała nawet okazji, aby pomóc córce, ponieważ ta pokazała jej już gotowy artykuł.

- Nie spodziewałam się, że drugiego dnia jej pracy w Politico ukaże się artykuł "by Iga Lis", który pójdzie na cały świat. Dla mnie to był szok. Później napisała jeszcze kilka bardzo ciekawych, bardzo fajnych artykułów - powiedziała prowadząca DDTVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najważniejszy pierwszy krok

Rusin była zdumiona tym jak szybko córka zaczęła się wdrażać w tryb pracy. Szczególnie, że we współczesnym świecie najczęściej idzie się po zawodowych szczeblach. Iga natomiast szybko awansowała i mogła poczuć się jak prawdziwa dziennikarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

- Kiedy zobaczyłam ten pierwszy artykuł, który był bardzo poważną analizą tego, co się dzieje w Wielkiej Brytanii, to naprawdę wbiło mnie w fotel. Wiedziałam, że Iga ma letnie praktyki w Politico, ale myślałam, że będzie tam parzyć kawę, bo ma 19 lat i tylko rok studiów za sobą - dodała Kinga Rusin.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tusk: Hejt i upokorzenie, to sposób na rządy obecnej władzy, a nie odosobnione przypadki
  2. Gwiazda Polsatu jest w CIĄŻY! Pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, co dalej z karierą?
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: Dziennik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News