Kinga Rusin szczerze wyznała, co sądzi o swojej córce. "Myślałam, że będzie parzyć kawę"

Kinga Rusin szczerze wyznała, co sądzi o swojej córce. "Myślałam, że będzie parzyć kawę" Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin powiedziała, co naprawdę sądzi o obecnej pracy swojej córki. Wielu internautów jest zaskoczonych wyznaniem popularnej dziennikarki.

Kinga Rusin była szczerze zadziwiona sukcesami swojej córki. Jak wyznała w rozmowie z Pomponikiem, bała się, że jej córka rozpocznie karierę w Londynie na o wiele niższym stanowisku. Okazało się jednak, że córka Kingi Rusin jest bardzo zdolną nastolatką, co docenili jej pracodawcy.

Kinga Rusin szczerze o córce: "Pękam z dumy"

Iga Lis to popularna córka Kingi Rusin. Jej sława wiąże się głównie z tym, że jest dziewczyną najbardziej skrytego i jednocześnie najpopularniejszego rapera w Polsce - Taco Hemingwaya. Ich życie jest niezwykle interesujące dla fanów, którzy chętnie śledzą każdy news związany z parą.

Iga Lis na co dzień przebywa w Londynie, gdzie studiuje historię i stosunki międzynarodowe w London School of Economics. W ostatnim czasie zaczęła pracować w popularnym serwisie traktującym o polityce - "Politico", gdzie, jak donosi Plejada, Iga Lis odbywa staż. Pracodawcy najwyraźniej dostrzegli talent u córki Kingi Lis, bowiem kilka z jej artykułów już zostało opublikowanych w serwisie. Co sądzi o sukcesach Igi Lis jej mama? Dziennikarze Plejady postanowili zapytać o to wprost Kingę Rusin.

 - Pękam z dumy. To jest dla mnie niesamowite. Kiedy zobaczyłam jej pierwszy artykuł, to naprawdę wbiło mnie w fotel - mówi z radością dziennikarka.

Co ciekawe - Kinga Rusin sądziła, że Iga Lis będzie zaczynała staż w Politico od przygotowywania kawy. Nic w tym dziwnego - przecież tak w większości przypadków pracę rozpoczynają wszyscy, którzy dopiero zdobywają doświadczenie na rynku pracy. Jak widać, obawy Kingi Rusin nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Panna młoda nie pozwoliła druhnie przyjść na wesele. Kobieta nie chciała założyć peruki, żeby ukryć swoją chorobę

2. Donald Tusk BARDZO MOCNO o hejterach z PiS

 - (...) Wiedziałam, że Iga ma letnie praktyki w Politico, ale myślałam, że będzie tam parzyć kawę, bo ma 19 lat i rok studiów za sobą - mówi z niedowierzaniem dziennikarka.

Trzeba przyznać, że Iga Lis naprawdę musi mieć talent, skoro tak szybko udało jej się awansować w pracy.

 

  1. Co mówi o tobie twój kolor oczu? Nic nie przygotowało was na to, czego się dowiecie
  2. Kaszpirowski osiągnął spektakularny sukces i nagle zniknął. Aż trudno uwierzyć w to, co się z nim stało
  3. Czy Violetta Villas miała dzieci? Po jej śmierci był problem
  4. Popularny polski jasnowidz fatalnie się pomylił. Kosztowało go to życie
  5. Meghan Markle uderzyła pięścią w stół. Nigdzie się nie rusza, a Harry jedzie na wesele byłej dziewczyny!

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News