Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta
Wiadomości Pikio - 26 Czerwca 2018

Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta "jakby rozpłynęła się w powietrzu"

Kinga Duda zdecydowała się uciec od życia na językach całej Polski, kiedy kilka miesięcy temu spadła na nią gigantyczna krytyka. Sprawę bardzo mocno przeżyli także jej wpływowi rodzice, którzy nie skomentowali jednak wycofania się córki z prestiżowego światka.

W grudniu 2017 roku krajowe media obiegły informacje, że Kinga Duda będzie reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w niezwykle ważnym dla młodych prawników międzynarodowym konkursie. Wiele osób gratulowało jej wyróżnienia, jednak znaczna większość internautów zdecydowała się ją zaatakować.

Kinga Duda... zniknęła

Niektórzy wyborcy twierdzili bowiem, że Duda dostała wybrana jedynie ze względu na fakt, iż jej ojciec pełni funkcję polskiego prezydenta. Oskarżenia miały niezwykle zasmucić zarówno studentkę, jak i jej rodziców, którzy prawdopodobnie nie spodziewali się fali zarzutów. Ostatecznie Kinga Duda wycofała się więc całkowicie ze świata mediów. Od miesięcy krajowa czwarta władza nie informowała o żadnych wydarzeniach z życia córki głowy państwa - nie wspominano ani o jej porażkach, ani o sukcesach.

Co się dzieje z Dudą?

Jak twierdzą specjaliści od kreowania wizerunku, jest to celowy zabieg. Duda może bowiem skupić się na studiach, nie znajdując w internecie plotek oraz oskarżeń pod swym adresem. Czy uważacie, że decyzja prezydenckiej córki była słuszna?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda w nocy zaczepił młodą dziewczynę na Twitterze. Popełnił błąd
  2. PiS nagle robi desperacki ruch! Nowa ustawa rozsadzi rząd
  3. Kim jest przyszły mąż Kaczyńskiej? Zdziwisz się
ZAMIANA
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Polscy politycy na wzruszających zdjęciach rodzinnych [ZOBACZ!]Polscy politycy na wzruszających zdjęciach rodzinnych [ZOBACZ!]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News