O Kindze Dudzie właśnie zrobiło się głośno na poziomie Europy. "Jeden z najlepszych w historii"

O Kindze Dudzie właśnie zrobiło się głośno na poziomie Europy. "Jeden z najlepszych w historii" Źródło: youtube.com/Przemysław Barczak

Kinga Duda sprawiła wielką radość swoim rodzicom. Córka prezydenta osiągnęła wielki sukces, który może być dla niej wielkim przełomem. Niesamowita wiadomość prosto z Pałacu Prezydenckiego.

Kinga Duda jest prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Córka Andrzeja Dudy, która kiedyś nie schodziła z okładek plotkarskich pism, postanowiła odejść ze świata show-biznesu i skupić się na swojej naukowej karierze. Rezultaty, jakie osiąga dziewczyna są powalające, a dowodem tego są jej niesamowite wyniki na międzynarodowym, prestiżowym konkursie prawniczym, w którym brała elita studentów z całej Europy.

Kinga Duda przyniosła dumę swoim rodzicom. Niesamowite osiągnięcie córki prezydenta

Wielkim osiągnięciem córki prezydenta jest zajęcie wyróżnienia na konkursie prawniczym w Wiedniu. Vis Moot jest co roku prawdziwym wyzwaniem dla studentów prawa z całej Europy, którzy muszą wykazać się ogromną wiedzą i rozumieniem zagadnień prawnych w zakresie "międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz Konwencji Wiedeńskiej o umowach międzynarodowej sprzedaży towarów". Duda podołała temu wyzwaniu i wraz z reprezentacją Uniwersytetu Jagiellońskiego zajęła 16, premiowane wyróżnieniem miejsce wśród 400 innych uczelni wyższych.

– Tegoroczny udział w konkursie był sukcesem, jednym z najlepszych w historii zespołu! Zakończyliśmy rywalizację wśród 16 najlepszych zespołów z prawie 400 na świecie – poinformował na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych Uniwersytet Jagielloński.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina jest dumna

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Kinga Duda poradziła sobie tak rewelacyjnie na konkursie Vis Moot. W trakcie madryckiej edycji konkursu, córka Andrzeja Dudy również dostała wyróżnienie, co tylko potwierdza, jak bardzo zdolną prawniczką jest i jak wielka kariera stoi przed nią otworem. Rodzina córki prezydenta jest z niej bardzo dumna i nie może się nadziwić, jak wielkie sukcesy w tak młodym wieku udało się jej osiągnąć. Jan Duda, dziadek dziewczyny zaznacza, że jego wnuczka dzielnie staje przed każdym wyzwaniem i należy jej się wszelkie uznanie niezależnie od tego, czy tryumfuje w konkursach, czy nie.

- Jest odpowiedzialna, pracowita, zdolna i nie popuści. Robi dużo rzeczy na raz. Ma to chyba po mnie, bo zawsze pracowałem nad pięcioma tematami jednocześnie – stwierdził prof. Jan Duda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To OBRZYDLIWE! Córka ukrytą kamerą nagrała, co opiekunka wyprawia z jej chorą matką. Tego aż nie da się oglądać! Nóż się otwiera w kieszeni!
  2. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  3. "Cud" przed porodem Meghan Markle! Koniec awantury w rodzinie królewskiej
  4. TVN: Nie żyje Karol Modzelewski. Koszmarny dramat i wielka strata
  5. Europa wstrzymała oddech. Są nieoficjalne wyniki wyborów w Hiszpanii
  6. IMGW pilnie ostrzega 10 województw! Jeśli jesteś na liście, lepiej nie wychodź z domu

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News