Kinga Duda w ciąży?! Prezydent: "Jestem gotów na bycie dziadkiem"

Kinga Duda w ciąży?! Prezydent: "Jestem gotów na bycie dziadkiem"

Czyżby czekała nas ogromna niespodzianka? Młoda, piękna Kinga Duda w ciąży?Prezydent: "Jestem gotów na bycie dziadkiem". Wszyscy wstrzymują oddech zastanawiając się, czy córka prezydenta wkrótce zostanie matką.

Kinga Duda ma zaledwie 23 lata, ale jej tata już niecierpliwie wygląda wnuków. Prezydent Andrzej Duda zaskoczył wszystkich mówiąc, że jest już gotowy na zostanie dziadkiem. Czyżby Kinga była w ciąży? Takie spekulacje po słowach prezydenta są zupełnie naturalne. Andrzej Duda sam został ojcem, mając właśnie 23 lata. Uznał więc, że córka jest już gotowa do roli matki i postanowił wyjawić, że marzy o gromadce wnuków.

Kinga Duda planuje ciążę?

On i pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda uważają, że z powiększeniem rodziny nie ma co za długo zwlekać. Ich zdaniem córka już powinna zacząć planować swoją przyszłość pod kątem dzieci. - Niedawno prezydent Andrzej Duda wziął udział w chrzcie Zuzanny – szesnastego dziecka rodziny Nelców z Przeciszowa i nie mógł wprost oderwać oczu od słodkiego niemowlaka. Z radością i czułością tulił w ramionach wpatrzoną w niego kilkumiesięczną kruszynę. Widać było, że chętnie powitałby nowego członka rodziny - donosi "Dobry Tydzień". Kinga Duda może już czuć oddech zegara biologicznego na karku. Od roku zaręczona jest ze studentem medycyny, Bartkiem. Rodzice dziewczyny czekają na rychłe zaślubiny i powiększenie prezydenckiej rodziny. Zobaczcie sami, jak zachwycony prezydent tulił małą dziewczynkę na chrzcie. Uważacie, że jest gotowy do roli dziadka? A może jeszcze spokojnie mógłby zostać... tatusiem? Kinga Duda Andrzej Duda z małą Zuzią Nelec, fot. Twitter

ZOBACZ TAKŻE:
  1. WSZYSTKO było zmyślone! Sprawa Kreta i Tadli wywrócona do góry nogami
  2. Małysz nie wytrzymał przed kamerą. „Jest mi bardzo przykro”
  3. Śmiertelnie chory zadał pytanie PiS. Partia milczy jak nigdy
Źródło: pomponik.pl Następny artykuł