Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski

Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski Źródło: yt/Telewizja Republika

Kinga Duda jest niewątpliwie "córeczką tatusia". Córka prezydenta RP przynosi ostatnio ojcu wiele powodów do dumy. Wielkim sukcesem swojej córki, Andrzej Duda pochwalił się na prywatnym profilu na Instagramie.

Kinga Duda to niewątpliwie "oczko w głowie" prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki. Dziewczyna rzadko pojawia się w mediach, jednak tym razem to tata pochwalił się szczęściem dwudziestolatki. Z całej Polski płyną gratulacje i wyrazy uznania.

Kinga Duda ma się czym pochwalić

Zdjęcie swojej córki na Instagramie, Andrzej Duda opatrzył stosownym opisem.

- To już jest koniec. Jesteśmy wolni. Możemy iść... Duma! - napisał na portalu społecznościowym prezydent RP, cytując słynny hit elektrycznych gitar. Co na myśli miał prezydent?

Wygląda na to, że Kinga Duda właśnie ukończyła studia magisterskie i głowa państwa chciała się pochwalić sukcesem swojej córki na Instagramie.

Uniwersytet Jagiellońskim, na którym córka prezydenta ukończyła właśnie prawo, może być dumny ze swojej studentki. Kinga jest jedną z najlepszych studentek na roku i startowała w międzynarodowym konkursie prawniczym "Vis Mot". To bardzo prestiżowy konkurs, w którym biorą w nim udział studenci z 300 uczelni z całego świata. Kinga Duda zakwalifikowała się do niego dwukrotnie. O reprezentacji UJ przez córkę prezydenta, nie omieszkał poinformować oficjalny profil Uniwersytetu Jagiellońskiego na Facebooku.

UJ informowało, że Kinga zajmuje się głównie międzynarodowym prawem handlowym i prywatnym, metodami alternatywnego rozstrzygania sporów i postępowaniem cywilnym.

Gratulacje dla Kingi 

Większość internautów schowała na chwilę polityczne sympatie i antypatie do kieszeni i zaczęła gratulować świeżo upieczonej magister.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

- Cudowny moment dla każdego rodzica. Gratulacje i wszystkiego naj- dla Panstwa i córki - pisze jedna z użytkowniczek Instagrama.

- Gratulacje! Dla Pani Kingi i dla rodziców również! - piszą internauci w komentarzach.

Niektórzy zdecydowali się na gratulacje w żartobliwym tonie.

- To, co panie prezydencie? Pijemy? - napisał żartując jeden z internautów.

Trafiło się również kilka komentarzy, w których nie powstrzymano się od złośliwego, tudzież politycznego komentarza.

- Czy córka na podstawie zdobytej przez siebie wiedzy jest w stanie obiektywnie ocenić pana wykroczenia i przestępstwa względem Konstytucji? - napisał jeden z rozgoryczonych użytkowników.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To, co zrobiła Małgorzata Kożuchowska przeszło wszelkie ludzkie pojęcie! Fani zamarli w osłupieniu!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Szokujące. TVN: Gwiazdor, którego kochały miliony kobiet okazał się mordercą, gwałcicielem i nekrofilem
  4. Niesamowite, piękne, cudowne. Oświadczenie Owsiaka do Krystyny Pawłowicz to najlepsza rzecz w internecie
  5. Roksana Węgiel znowu to zrobiła! Zszokowała strojem na Eurowizji, w telewizji tego nie pokazali
  6. Porażająca nagła śmierć z ostatniej chwili. Słynny aktor popełnił samobójstwo, oglądaliśmy go w hitach Polsatu i TVN

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News