Kinga Duda popełniła największy błąd w życiu. Dzisiaj boleśnie za niego płaci

Kinga Duda popełniła największy błąd w życiu. Dzisiaj boleśnie za niego płaci

Lata temu Kinga Duda popełniła największy błąd w życiu. Płaci za niego do dziś, a konsekwencje mogą być przerażające. W grę wchodzi nawet nowotwór.

Kiedy Duda została przyłapana przez fotografów z papierosem, na portalach społecznościowych rozpętała się ogromna burza. Teraz okazuje się, że córka prezydenta - według mediów - jest uzależniona. Fakt: Kinga Duda wpędziła się w nałóg Teraz Duda próbuje zerwać z nałogiem. Nie wiadomo, czy wpłynęły na to ostrzeżenia lekarzy, które znaleźć można nawet na paczkach papierosów, czy nacisk ze strony rodziców. Córka prezydenta została jednak właśnie przyłapana z zamiennikiem tradycyjnego tytoniu - e-papierosem. Paliła go w lokalu, gdzie spędzała czas ze znajomym. Zmiana ta także nie przypadła do gustu wyborcom. Twierdzą, że błąd związany z wejściem w nałóg nie zostanie rozwiązany w taki sposób, a Duda sama stara się jedynie oszukać własny organizm.

Opinia specjalisty

- E-papierosy promują prawdziwe palenie. Przecież kiedy widzimy dymek unoszący się np. w pociągu, restauracji czy nawet w szkole, odnosimy wrażenie, że ktoś pali "prawdziwego" papierosa. Nie ma dowodów naukowych na to, że e-papierosy pomagają rzucić nałóg palenia tytoniu; moim zdaniem mogą być jego początkiem - skomentował sprawę prof. Jacek Jassem, reprezentujący Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku. Wygląda więc na to, że jeżeli prezydencka córka całkowicie nie zrezygnuje z papierosów, pozostanie niezmiennie w ogniu ostrej krytyki.  1. „Chciałabym, żeby Pierwsza Dama przestała kłamać”. Matki niepełnosprawnych nie wytrzymały
  2. Nieznane fakty ws. Żuk wyszły na jaw! Wiadomo co robiła przed wyjazdem
  3. UK: Poseł atakuje Polaków, bo „zaśmiecają sobą ulice”
  4. Z Kowalewskim jest coraz gorzej. Córka zwraca się z rozpaczliwym apelem
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu