Nieznane prywatne zdjęcie Kingi Dudy! Jeden szczegół zwraca uwagę

Nieznane prywatne zdjęcie Kingi Dudy! Jeden szczegół zwraca uwagę Źródło: fot. Andrzej Duda Instagram

Kinga Duda wszelkimi sposobami dba o utrzymanie swojej prywatności. W dobie social mediów i aktywnej działalności jej taty i prezydenta Polski w jednej osobie nie jest to jednak całkowicie możliwe. Przez "powrót" Andrzeja Dudy na Instagram reporterzy wychwycili interesujące zdjęcie na jego profilu. Pozują na nim najważniejsze kobiety w jego życiu.

Kinga Duda i wszelkie działania z nią związane co jakiś czas wracają na nagłówki mediów. Córka prezydenta RP nie ma łatwo. Jej rówieśnicy wchodzą w poważne dorosłe życie z nieporównywalnie mniejszą presją i "łatką". Prezydentówna wypracowała jednak swój sposób na pozostanie sobą. Podobnie jak pierwsza dama Rzeczpospolitej Agata Kornhauser-Duda.

Nieznane zdjęcia wracają na "tapetę". Andrzej Duda wraca na Instagram

Obie panie, z racji aktywności politycznej Andrzeja Dudy, od wielu lat nauczyły się żyć i funkcjonować u boku osoby publicznej. Są przygotowane na to, że ich nazwisko wielokrotnie będzie wracać, czy to w kontekście dawnych wypowiedzi, czy też starych zdjęć. Tak też jest tym razem. Dzięki temu, że prezydent RP reaktywował swój profil na Instagramie, dociekliwi mogą zobaczyć dawne zdjęcia Andrzeja Dudy. Ostatnie kończą się dawno temu, bo w... 2012 roku! W galerii dzisiejszego prezydenta dopatrujemy się rozmaitych zdjęć. Są te związane z polityką lokalną Krakowa, w klimacie Euro 2012, jest też fotografia z Lechem Kaczyńskim. Nie brakuje też bardziej "artystycznych" ujęć.

Kinga Duda z mamą w knajpowej scenerii

Poseł Duda wstawił też na swój profil zdjęcie Kingi i Agaty Dudów w knajpowej scenerii. Panie pozują do obiektywu przed świeczką w nieco rozmazanej i ciemnej scenerii. Jeden szczegół zwraca szczególnie uwagę. O ile żona dzisiejszego prezydenta nie zmieniła się wiele, to tego samego nie można powiedzieć o Kindze Dudzie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aktywność prezydenta potwierdza, że przykłada on dużą wagę do social mediów. O jego działalności i aktywności na Twitterze regularnie rozpisują się dziennikarze. Wszystko wskazuje, że Duda poszedł w ślady Donalda Tuska, który - jak przypomina Fakt.pl - założył swój profil na Instagramie jako 61-latek. Prezydent wrócił na Instagrama wstawiając zdjęcie z podpisem nawiązującym do Konferencji Klimatycznej ONZ w Katowicach. - Wspomagamy osiągnięcie kompromisu. Trzymajcie kciuki! #cop24"- napisał.  1. Kompromitujące nagranie ujrzało światło dzienne! Andrzej Duda szaleje w ciuszku Agaty
  2. Andrzej Duda tworzy służby o jakich nikomu się nie śniło! Całkowity przełom
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Agata Duda przysięgała to Polakom o swoim mężu! Oto jaka jest prawda, mamy dowody
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu