Niepokojący szczegół na twarzy Kingi Dudy. Może grozić jej niebezpieczeństwo
Wiadomości Pikio - 8 Sierpnia 2018

Niepokojący szczegół na twarzy Kingi Dudy. Może grozić jej niebezpieczeństwo

Córki prezydentów stają się osobami publicznymi wbrew własnej woli. Z dnia na dzień ich losy śledzą miliony, zacięcie przyglądając się zarówno ich prywatnemu życiu czy zdrowiu. Wie o tym Kinga Duda, której detal na twarzy budzi niepokój! Czy to nie czas na zmianę nawyków?

Córka Prezydenta Andrzeja Dudy zjednała sobie wielu fanów. Amatorów urody, klasy i elegancji jaką wykreowali dziewczynie specjaliści od wizerunku PiS nie brakuje. Tym bardziej nie dziwi fakt, iż ostatnie zdjęcia dziewczyny wywołały burzę wśród internautów!

Podczas jednego ze spotkań możemy zauważyć Agatę Dudę w towarzystwie przyjaciela oraz.. papierosa. Kindze Dudzie, która dała się zapamiętać jako piękna i pełna wdzięku dziewczyna, wyraźnie taki atrybut nie pasuje. Internauci zwrócili uwagę na wyraz twarzy córki prezydenta.ZOBACZ TAKŻE: Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta "jakby rozpłynęła się w powietrzu"- Ale zmarszczki, taka młoda dziewczyna, rzuć tego śmierdzącego , trującego papierosa!!!! - czytamy w jednym z komentarzy.

- Nie marszcz czoła, bo za 20 lat będziesz wyglądać jak matka. - przestrzega inny czytelnik

Fani dziewczyny zdają się być jednomyślni. Nie brakuje kąśliwych porównań, które nie przystoją córce pierwszej pary. W jednym z nich czytamy - Dziewczyna ogólnie jest ok jednak ten papieroch tragedia... chyba tylko kobita z piwem wyglada gorzej niż z taka faja - komentuje internauta.

Takich uwag jest więcej. Czy 23 latka w trosce nie tylko o swój wygląd ale także o swoje zdrowie, rozważyć rozstania się z nałogiem?

Kinga Duda - pójdzie w ślady rodziców?

Na córkach czołowych polityków pokładane są wielkie nadzieje. Czy przeciwnie do córki Aleksandra Kwaśniewskiego, Aleksandry Kwaśniewskiej, Kindze Dudzie uda się osiągnąć coś więcej niż medialny szum?ZOBACZ TAKŻE: Kinga Duda ZBUNTOWAŁA się przeciw ojcu! To kluczowa decyzja jej życiaTo pytanie zadają sobie nie tylko przeciętni Polacy ale w szczególności rodzice dziewczyny. Na razie Kinga jest na dobrej drodze by pójść w ślady rodziców. Podobnie jak jej ojciec zamierza ukończyć studia prawnicze. Co więcej, zdaje się mieć już pierwsze sukcesy, jednocześnie przeciwnie do Oli Kwaśniewskiej stroniąc od mediów.

Nie tak dawno Kinga Duda reprezentowała Uniwersytet Jagielloński na prestiżowym konkursie w Wiedniu.

Zostanie znaną prawniczką lub politykiem? A może nałogi wezmą górę i zaprzepaści swoje szanse?

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News