Kinga Duda
screen Andrzej Duda Youtube
Bartłomiej Chudy - 21 Listopada 2018

Kinga Duda na planie serialu?! Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Kinga Duda w najnowszej produkcji serialu reżyserowanego przez Agnieszkę Holland? Wydaje się niemożliwe, ale wystarczy dobrze przyjrzeć się kilku scenom.

Kinga Duda jest jedyną córką pary prezydenckiej. Andrzej i Agata Dudowie obdarzyli ją szczególną troską i dokładają wszelkich starań, by w trakcie kadencji głowy państwa nie cierpiało dobre imię dziecka.

Ale zabieg! Producenci nowego serialu zaskoczyli

Dziś córka prezydenta pojawia się w mediach w nietypowej sprawie. Twórcy serialu "1983" na platformę Netflix wypuścili już swoją produkcję, która ujrzy światło dzienne 30 listopada. Premiera poprzedzona jest szeroko rozumianą promocją. Do mediów dotarły materiały prasowe, w tym zdjęcia z planu przy kręceniu "1983". Wirtualna Polska zwróciła uwagę na bardzo istotny szczegół. Postać odgrywana przez Zofię Wichłacz jest uderzająco podobna do Kingi Dudy! Po pierwszym porównaniu można by rzec, że to właśnie córka prezydenta gra w produkcji Agnieszki Holland!

Uderzające podobieństwo. Kinga Duda ma serialową sobotwórkę?

Krótko ścięta, grzeczna blondynka jest w serialu Karoliną, córką ważnego decydenta (ministra gospodarki narodowej, odgrywanego przez Andrzeja Chyrę). Jak recenzuje Wp.pl twórcy serialu "puszczają do nas oko". Czy to specjalne porównanie do dzisiejszej relacji Kingi i Andrzeja Dudów? Odpowiedź przyjdzie nam poznać ostatniego dnia listopada.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej Duda Marsz Featured 1Andrzej Duda i narodowcy, czyli MEMY po obchodach 11 listopadaCzytaj dalej
Główna porównywana pozostaje osobą prywatną, trzymającą się z dala od polityki. Zobaczyć córkę prezydenta możemy jedynie przy okazji ważniejszych uroczystości. Sam film "1983" przedstawia alternatywny scenariusz wspominanego roku. Atak terrorystyczny zapobiegł upadku ZSRR, a więc i całej żelaznej kurtynie dzielącej świat zachodni od bloku sowieckiego. Po 20 latach zimna wojna trwa w najlepsze, a terror i państwo policyjne mają się w Polsce dobrze. Rządzący wprowadzają w życie tajny plan obmyślony ponad dwie dekady wcześniej. W rolach głównych występują Maciej Musiał i Robert Więckiewicz. W znakomitej obsadzie znaleźli się także Michalina Olszańska, Andrzej Chyra, Zofia Wichłacz, Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus oraz Ewa Błaszczyk. Produkcja jest mieszanką tzw. political fiction z kryminałem i thrillerem. W sieci pojawił się już zwiastun zapowiadanej z mocnym przytupem produkcji. Czy serial okaże się hitem - przekonamy się już za niespełna dwa tygodnie. Jedno jest pewne - już dziś wzbudza ciekawość. I uzasadnione porównania.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta „jakby rozpłynęła się w powietrzu”
  2. Duda właśnie podpisał! Emerytury całkiem się zmieniły, dostaniesz dużo więcej
  3. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
  5. Andrzej Duda się wygadał! Właśnie podjął decyzję, która zmieni wysokość emerytury Polaków
Andrzej Duda FixedAndrzej Duda został rozszyfrowany! Sekrety wyglądu prezydentaCzytaj dalej
źródło: media.netflix.com
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News