Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą

Maciej Musiał ucina plotki. Nie ma romansu z Kingą Dudą Źródło: Fot. YouTube/Andrzej Duda

Kinga Duda musi pogodzić się z jedną z największych życiowych bolączek jakie miała do tej pory. Po słowach Macieja Musiała nie ma wątpliwości, że to już koniec. Jeśli potwierdzą się medialne doniesienia, córka Andrzeja Dudy może potrzebować sporo czasu na dojście do siebie.

Kinga Duda skupia się przede wszystkim na zdobywaniu wykształcenia, a nie brylowania na ściankach i show-biznesowych imprezach. Córka pierwszej pary jest jednak otwarta na liczne znajomości z osobami znanymi doskonale szerszej publiczności. Dowodzić może tego jej przyjaźń z Maciejem Musiałem.

Czy Kinga Duda rzeczywiście związała się potajemnie z Maciejem Musiałem?

Swego czasu media plotkarskie oraz ich informatorzy przekonywali, że parę łączy coś więcej, niż jedynie zwykłe koleżeństwo. Świadczyć miały o tym liczne spotkania Musiała i Dudy, w czasie których przyłapali ich paparazzi, oraz fakt, iż młody aktor odwiedził ją nawet w Pałacu Prezydenckim. - Gdyby Maciek nie był dla Kingi kimś ważnym, nie robiłaby sobie tyle kłopotu. Mogłaby się przecież spotkać z nim w mieście. Skoro zaprosiła go do rezydencji, miała powód - twierdził w rozmowie z mediami anonimowy rozmówca z otoczenia pierwszej córki, którego zdaniem z artystą łączyło ją coś naprawdę poważnego. Sam Maciej Musiał także wypowiadał się w wywiadach na temat Kingi Dudy w bardzo pozytywny sposób. Chociaż zaprzeczał, aby łączył ich romans, otwarcie nazywał ją "fajną, mądrą, uroczą i piękną". To jedynie podgrzewało emocje opinii publicznej wokół ich relacji.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezydencka córka poczuje się odrzucona? Szczery wywiad Musiała

Jeżeli jednak Duda rzeczywiście liczyła na bliższą relację z Musiałem, ostatecznie najpewniej się zawiodła. W jednym z najnowszych wywiadów aktor kategorycznie zaprzeczył, aby w jego życiu pojawiła się miłość. Nie ukrywał także, że ma jeszcze czas na znalezienie drugiej połówki, jednak jest otwarty na uczucie. - Szukam. Cały czas jestem wolny. Jestem wolnym strzelcem. (...) Cenię wrażliwość, szczerość, lubię, jak kobieta jest trochę tajemnicza, ma swoje zdanie. Musi być osobą, z którą ciekawie spędza się czas - powiedział jakiś czas temu Maciej Musiał w szczerym wywiadzie dla magazynu "Viva!", zaprzeczając wszelkim plotkom na temat swych romansów. Słowa znanego aktora wskazują na to, że ani myśli wchodzić obecnie w poważne związki. Wypowiedź nie pozostawia miejsca na interpretację, a Kinga Duda musi pogodzić się z tym, że oznacza to koniec marzeń o bliższej relacji z Maciejem Musiałem. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Opublikowano listę kobiet Wojewódzkiego. Gwiazdor TVN może być zły
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Szczere wyznanie gwiazdora TVN zaskoczyło fanów. „Jestem znanym alkoholikiem”
  4. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Interia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News