Prawica we łzach. Oto nieznane zdjęcie Lecha Kaczyńskiego z Kingą Dudą

Prawica we łzach. Oto nieznane zdjęcie Lecha Kaczyńskiego z Kingą Dudą

Niesamowite zdjęcie byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego wzruszyło środowiska prawicowe. Kinga Duda, onieśmielona tym zaszczytnym spotkaniem, uśmiecha się grzecznie. Na zdjęciu widzimy też obecnego prezydenta Polski ze starą, zabawną fryzurą oraz pierwszą damę.

W sieci właśnie pojawiło się nieznane, zaskakujące zdjęcie byłego prezydenta z obecną parą prezydencką i ich córką. Kinga Duda przedstawiona została Lechowi Kaczyńskiemu przez swojego ojca, Andrzeja Dudę. Matka, stojąc z boku, szczerze się uśmiecha. Nie ma wątpliwości - ten moment był ważny dla Dudów, szczególnie dla młodej i nieśmiałej Kingi. Prawica rozpływa się nad ujawnionym zdjęciem. W komentarzach wstawiają świeczki, by uczcić tragiczną śmierć Lecha Kaczyńskiego w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. Ale to nie wszystko.

Kinga Duda z rodzicami i Lechem Kaczyńskim. Prawica zalała się łzami wzruszenia

Większość komentujących jest jednego zdania - Lech Kaczyński był dobrym przykładem dla przyszłego prezydenta Andrzeja Dudy. - Andrzej Duda miał właściwego nauczyciela - piszą internauci. - Fajne zdjęcie, naturalne i optymistyczne... - dodaje ktoś inny. Internauci modlą się o opiekę Bożą nad Andrzejem Dudą i jego rodziną. Oddają cześć pamięci tym, którzy 10 kwietnia 2010 roku ponieśli śmierć w katastrofie smoleńskiej. - To jest prawdziwa elita, na którą naród czeka - wspominają. Nie brakuje jednak i takich, którzy swoim komentarzem krytykują działania obecnie panującego prezydenta Polski. - Oby jak najszybciej Duda zakończył tą marną kadencję, obiecywał złote góry, a wyszło jak zawsze... marnie... zwykły oszust na wysokim stanowisku - pisze przeciwniczka Andrzeja Dudy. Lech Kaczyński, Andrzej Duda, Kinga Duda, Agata Duda od lewej: Lech Kaczyński, Andrzej Duda, Kinga Duda, Agata Duda / zrzut ekranu Facebook  

PRZECZYTAJ: Bunt w Policji! Nie będą już stać pod Sejmem

PRZECZYTAJ: Kuriozum wokół ślubu Kaczyńskiej. PiS ma nadzieję, że to ostatni

PRZECZYTAJ: Skandal! Ujawniono "operację Sejm", PiS będzie miał kłopoty

PRZECZYTAJ: Bestia! Żywcem zakopał 7 szczeniaków. Koniec historii jest niezwykły

Kinga Duda flickr.com / Kinga Duda Lech Kaczyński fot. flickr Lech Kaczyński fot. flickr / Lech Kaczyński z żoną
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News