Kinga Duda w mediach pojawia się rzadko. Córka pary prezydenckiej jest zajęta studiowaniem i życiem w Krakowie. Pomimo życia w ukryciu własnych rodziców, dziewczyna dostała od internautów dość komiczną ksywkę.

Kinga Duda brała aktywny udział w kampanii wyborczej swojego ojca. Pojawiała się na spotkaniach z wyborcami, brała udział w spotach reklamowych i była aktywna w mediach społecznościowych. Później, nagle zniknęła. Chociaż dwudziestolatka wciąż ma status najpopularniejszej córki w Polsce, postanowiła usunąć się z zasięgu fotografów i zająć studiowaniem. Podobno chce pójść w ślady ojca i zająć się w przyszłości polityką. Internauci wymyślili jej ciekawą ksywkę.

Jak mówią na córkę pary prezydenckiej? Kinga Duda będzie w szoku

„Dudzia” – tak okrzyknęli piękną córkę Andrzeja Dudy internauci i wyborcy prezydenta. W ich ocenie dziewczyna obrała taktykę podobną do tej, którą stosuje Agata – nie udziela się w mediach i nie bierze udziału w dyskusjach na tematy społeczne.

Co wiemy o Kindze? Urodziła się w listopadzie 1995 roku. Mówią o niej – skromna. Ona sama nie udziela się w mediach. Oddała się nauce – dziewczyna studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. W ocenie wykładowców i studentów jest bardzo elokwentna i wie, w jaki sposób się zachować podczas formalnych wystąpień. Pojawiły się także plotki, że będzie chciała brać udział w przyszłości w polskiej polityce. Córka prezydenckiej pary nigdy otwarcie nie zabrała w tej sprawie głosu. Zadziwia jednak fakt, że doniesienia o jej życiu prywatnym bardziej interesują Polaków niż chociażby życie Kasi Tusk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Duda i Schwarzenegger zawojowali Internet wspólnym zdjęciem [MEMY]

Spekulacje na temat jej życia prywatnego jednak nie milkną. Mówiono o jej romansie z Maciejem Musiałem, spekulowano, że pali papierosy i imprezuje. Jednak żadne z powyższych nie zostały potwierdzone. Kinga Duda porównywana jest do Marty Kaczyńskiej, która będąc prezydencką córką rzadko wypowiadała się w mediach. Mimo wszystko, po latach, piękna prawniczka została okrzyknięta jedną z najaktywniejszych celebrytek w prasie i internecie. Kobieta co tydzień publikuje swój felieton na łamach prawicowego tytułu. Kaczyńska ostrzega tam przed zepsuciem, mówi o swoich nastrojach politycznych i krytykuje lewicowe środowiska.

Nie wiadomo jednak, czy w przyszłości Kinga pójdzie w ślady Marty. Być może skorzysta ze znanego nazwiska i stanie się równie aktywna w dyskusji społecznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal! Andrzej Duda promuje tekst o tym, że „Unia Europejska to IV Rzesza”
  2. Andrzej Duda stanowczo przesadził! Zbiorowe oburzenie
  3. Agata Duda pokazała się z zupełnie innej strony. Polakom opadły szczęki, co za zmiana!
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto najbardziej toksyczne pary
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. Oto 10 skutecznych porad

Agata Duda niewiele mówi o sobie. Przecieki z jej otoczenia zadziwiają!

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl