Nieznane zdjęcie Kingi Dudy robi furorę! Spadniecie z krzeseł
Wiadomości Pikio - 14 Grudnia 2018

Nieznane zdjęcie Kingi Dudy robi furorę! Spadniecie z krzeseł

Kinga Duda stara się dobrze strzec swojej prywatności. Prezydencka córka skupia się przede wszystkim na swych studiach, rzadko pojawiając się na oficjalnych wyjściach u boku rodziców. Media odnalazły jednak właśnie nieznane dotąd zdjęcie jedynego dziecka głowy państwa i pierwszej damy.

Kinga Duda nie udziela raczej wywiadów i nieczęsto można usłyszeć o jakichkolwiek zmianach w jej prywatnym życiu. Córka Andrzeja Dudy unika medialnego rozgłosu, stawiając obecnie przede wszystkim na rozwój swej kariery prawniczej. Nie od dziś wiadomo jednak, że młoda kobieta jest blisko związana z ukochanymi rodzicami, u boku których trwała przez całą prezydencką kampanię w 2015 roku. Później usunęła się jednak w medialny cień.

Kinga Duda na nieznanych dotąd zdjęciach. Rodzinne fotografie pierwszej rodziny

Co ciekawe, media zainteresowały się właśnie kontem na Instagramie głowy państwa, na którym polityk przez długi czas nic nie publikował. Dziś zrobił jednak dla wyborców mały wyjątek. Na jego koncie na portalu społecznościowym pojawiło się selfie z flagami Polski oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych w tle. Jeśli jednak nieco cofniemy się w postach obecnej głowy państwa na Instagramie, znaleźć możemy wiele zaskakujących fotografii. Wśród nich znajdują się oczywiście zdjęcia Agaty oraz Kingi Dudy, które robią właśnie wśród polskiej opinii publicznej prawdziwą furorę.

Jak prezydent spędzał urlop w 2012 roku? Intymne chwile głowy państwa sprzed lat

Obecny prezydent na portalu społecznościowym podzielił się bowiem z internautami chwilami spędzonymi z rodziną w Zakopanem w kwietniu 2012 roku. Na kolejnych fotografiach widzimy więc bardzo prywatne wspomnienia, które dziś Andrzej Duda dokładnie i z wielkim zaangażowaniem ukrywa przed opinią publiczną.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
kinga dudaŻycie prywatne Kingi Dudy obdarte z tajemnic. Córka prezydenta zmaga się z paskudnym nałogiemCzytaj dalej
Internauci są naprawdę zachwyceni zdjęciami, które znaleźć można na prywatnym profilu głowy państwa na Instagramie. Jak zaznaczają, cieszą się, że mogą przyjrzeć się życiu Andrzeja Dudy oraz jego rodziny jeszcze przed okresem prezydentury. Poza tym w licznych komentarzach pojawiają się opinie, według których z biegiem lat Agata oraz Kinga Duda w ogóle się nie zmieniają. Najwięcej ciepłych słów spływa pod adresem pierwszej damy, której elegancja i wyjątkowa uroda już w 2012 roku stawały się przedmiotem licznych komplementów. Nie inaczej jest także w przypadku jej córki.Kinga Duda Fot. Instagram/Andrzej DudaKinga Duda Fot. Instagram/Andrzej DudaKinga Duda Fot. Instagram/Andrzej DudaKinga Duda Fot. Instagram/Andrzej DudaZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński wszedł na mównicę i zmroził cały Sejm! Sala zamarła
  2. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  3. Morawiecki bezwzględny jak nigdy. Tysiące osób może skończyć bez pracy
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Szaleniec próbował rozjechać mężczyznę, a potem go pobić. Makabryczne nagranie z dużego polskiego miasta
ZAMIANA
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News