Kinga Duda nie udziela się w mediach z ważnego powodu. Prawda wyszła na jaw

Kinga Duda nie udziela się w mediach z ważnego powodu. Prawda wyszła na jaw Źródło: youtube.com/ Andrzej Duda

Kinga Duda już od dawna nie udzielała się w mediach. Pomimo tego, że córka Andrzeja Dudy swego czasu bardzo często gościła na pierwszych stronach tabloidów, to ostatnio nikt o niej nie mówił. Jak się okazuje, nieobecność córki prezydenta jest związana z jednym, bardzo ważnym powodem.

Kinga Duda na samym początku prezydentury swojego ojca była bardzo często obecna w mediach. Młoda prawniczka towarzyszyła ojcu w trakcie uroczystości państwowych, a media roztrząsały jej życie osobiste. Pomimo tego, że kobieta cieszyła się wielką popularnością, to od dawna jej postać nie gościła na łamach żadnego, plotkarskiego medium w Polsce. Jak się okazuje, za tym stanem rzeczy stoją bardzo ważne powody.

Kinga Duda nie gości w mediach. Co jest powodem zniknięcia córki prezydenta?

Jak się okazuje, powodem, dla którego córka Andrzeja Dudy nie gości w mediach jest nauka i wielkie wyzwania, jakie postawiła swojej karierze najbliższa pary prezydenckiej. Kobieta została wybrana przez Uniwersytet Jagielloński, jako jedna z najlepszych studentek prawa. Jakby tego było mało, młoda prawniczka została wyróżniona na jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dla młodych prawników na świecie - The Annual Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot Competition.

Kinga Duda nie zdradziła, jakie ma plany po osiągnięciu tak rewelacyjnego wyniku w konkursie, ale bez wątpienia wielka kariera prawniczki stoi przed nią otworem, a rodzina może szczycić się sukcesami swojej najbliższej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka prezydenta może liczyć na wsparcie rodziny. Andrzej Duda w każdej chwili gotowy jej pomóc

Według doniesień prosto od rodziny Dudów para prezydencka jest bardzo dumna z córki, że ta nie poszła w celebrycką drogę kariery, a rozwija się jako prawniczka. Swoją dumę z osiągnięć wnuczki i jej postawy wyraził także dziadek, a ojciec prezydenta - Jan Duda.

- Jest odpowiedzialna, pracowita, zdolna i nie popuści. Robi dużo rzeczy na raz. Ma to chyba po mnie, bo zawsze pracowałem nad pięcioma tematami jednocześnie – stwierdził prof. Jan Duda.

Jak widać, Kinga Duda ma teraz inne priorytety w swoim życiu i karierze i zniknięcie jej z tabloidów pomogło rozwinąć dobrze zapowiadającą się karierę. Czy kobieta powtórzy sukcesy swojego ojca i w przyszłości będzie pełnić ważne, państwowe stanowiska? Z takimi osiągnięciami w młodym wieku istnieje takie prawdopodobieństwo.

  1. Będziecie płakać! Córka sławnej polskiej piosenkarki została zamordowana. Po tragedii gwiazda zadzwoniła do matki zabójcy!
  2. Wielki polski aktor zmarł tragicznie we własnym mieszkaniu. O tej tragedii mówili wszyscy
  3. Biedroń przypomniał zapomniane słowa Kory. Teraz nabrały całkiem nowego znaczenia
  4. Justyna Żyła w końcu przejrzała na oczy? Będziecie wściekli
  5. Żona Wiśniewskiego przyłapana! Przystojny trener pociesza ją przy drinku

Źródło: Fakt

Następny artykuł