Kinga Duda interweniowała
Instagram.com andrzej.duda
Monika Majko - 26 Października 2020

Incydent przed domem Andrzeja Dudy i jego rodziny. Interweniowała Kinga Duda

Kinga Duda nie spodziewała się tego, co zastanie pod rodzinnym domem. Córka prezydenta musiała interweniować, do akcji włączył się również funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa.

Kinga Duda była kompletnie zaskoczona tym, co zastała pod rodzinnym domem. Oburzona córka Andrzeja Dudy od razu podjęła interwencję, do akcji włączył się również funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa. lokalne media poinformowały o incydencie pod domem prezydenta i jego rodziny.

Kinga Duda zatknęła się pod domem na niemiłą niespodziankę

Od sierpnia br. Kinga Duda pełni funkcję społecznego doradcy prezydenta RP. Przejęcie przez córkę prezydenta tej roli wzbudziło wiele kontrowersji i wątpliwości, jednak jak zapewnił Andrzej Duda, że jej praca nie wiąże się z korzyściami materialnymi, ani żadnymi innymi przywilejami.

Z ostatniej chwili: Decyzja właśnie zapadła. Premier przekazał wiadomości dot. wszystkich PolakówZ ostatniej chwili: Decyzja właśnie zapadła. Premier przekazał wiadomości dot. wszystkich PolakówCzytaj dalej

O incydencie, który wydarzył się pod domem Andrzeja Dudy i jego rodziny w Krakowie poinformowały lokalne media. W grudniu 2018 roku para prezydencka kupiła apartament, który znajduje się na osiedlu Górka Narodowa w Krakowie. W tym mieście studia prawnicze kończyła córka głowy państwa, Kinga Duda.

- W okolicznych uliczkach nierzadko można spotkać konne dorożki, które bazują w pobliskiej stajni. Zdarza się, że konie w trakcie drogi zanieczyszczają ulice odchodami. Na jedną z takich „niespodzianek” na drodze prowadzącej do mieszkania rodziców miała natknąć się ich córka Kinga Duda - przekazała "Gazeta Krakowska".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Kinga Duda natychmiast interweniowała

Kinga Duda i towarzyszący jej funkcjonariusz SOP natknęli się pod domem na końskie odchody. Oburzona tym "śmierdzącym" incydentem córka prezydenta natychmiast skierowała się do pobliskiej stajni. Kiedy tylko weszli do stajni, ochroniarz społecznej doradczyni prezydenta zażądał od jej pracownika natychmiastowego sprzątnięcia ulicy.

– Młoda blondynka i rosły mężczyzna szli drogą i przyglądali się zabudowaniom. W pewnym momencie weszli do stajni, w której jakiś mężczyzna karmił konie: „Proszę posprzątać kupę na drodze” – powiedział mężczyzna towarzyszący Dudzie. Stajenny ponoć stanął jak wryty, bo zobaczył... że towarzyszy mu Kinga Duda, córka prezydenta RP – miał przekazać informator w rozmowie z "Gazetą Krakowską".

Dzisiaj grzeje:

1. Morawiecki zabrał głos nt. burzliwej sytuacji w kraju. "Będziemy się ze stanowczością przeciwstawiać"

2. Zacznie się już dziś między 17, a 19. Cała Polska odczuje skutki, już zaczynają ostrzegać

3. Sklepy zamykane o 20, od 21 zakaz wyjścia z domu, nieczynne urzędy. Drakońskie zakazy przy granicy z Polską

Stajenny odpowiedział, że posprząta zaraz po tym, jak nakarmi konie. Ta odpowiedź nie spodobała się jednak ochroniarzowi Kingi Dudy, który rozkazał pracownikowi stajni natychmiastowe sprzątanie i wyciągnął nawet legitymację SOP, żeby wzmocnić swój rozkaz. Jak przekazały lokalne media, mężczyzna zrozumiał, że nie miał wyjścia, chwycił za szufelkę i natychmiast posprzątał odchody.

– Niby słuszna interwencja, ale żeby od razu z legitymacją pod oczy? Przecież to arogancja – mówi informator "Gazety Krakowskiej".

Kancelaria Prezydenta na razie nie skomentowała działań społecznej doradczyni prezydenta, ani interwencji funkcjonariusza SOP w jednej z krakowskich stajni.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kotek urodził się ze zdeformowanym pyszczkiem. Jest niepowtarzalny, pokochano go bez względu na wygląd
  2. Wojsko wychodzi na ulice w Polsce. Morawiecki właśnie wydał nowe zarządzenie
  3. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  4. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził
  5. Wszyscy się mylili. Koronawirus zaraża inaczej niż sądziliśmy, nowe odkrycie nie pozostawia złudzeń
  6. Niesamowite dokonanie naukowców. Sklonowali wymarłe zwierzę, liczą na przywrócenie gatunku
  7. Zostało ci mięso z rosołu? Cudownie, zrobisz z niego najlepszy farsz do pierogów

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News