Media właśnie ujawniły prawdę. Wiadomo, co dzieje się z Kingą Dudą, mało kto miał pojęcie

Media właśnie ujawniły prawdę. Wiadomo, co dzieje się z Kingą Dudą, mało kto miał pojęcie Źródło: NurPhoto/REX Shutterstock/EAST NEWS

Kinga Duda niechętnie dzieli się z mediami wydarzeniami ze swojego życia. Dziś dziennikarze ujawnili prawdę na jej temat. Okazuje się, że prezydent wraz z pierwszą damą całkowicie przemilczeli, co dzieje się z ich córką. Prawda właśnie ujrzała światło dzienne.

Kinga Duda od początku prezydentury ojca, wspierała go na każdym kroku. W ostatnich miesiącach, kiedy postanowiła zmienić swoje życie, rodzice byli przy niej. Dziś okazuje się, że para prezydencka trzymała w sekrecie plany córki, które właśnie zostały ujawnione w mediach. 

Córka pary prezydenckiej, Kinga Duda, podbija Londyn

Kinga Duda niezmiernie rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Jedyne wiadomości, jakie pojawiały się na jej temat w ostatnich miesiącach, przekazywały, że jako reprezentantka Uniwersytetu Jagiellońskiego w konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot dot. prawa międzynarodowego, otrzymała możliwość stażu za granicą. 

Córce pary prezydenckiej zaproponowano pracę w jednej z londyńskich kancelarii prawnych, zajmujących się arbitrażem gospodarczym. Po zakończeniu studiów i pracy na stanowisku młodszego prawnika w jednej z kancelarii w Warszawie, Kinga Duda w lutym tego roku wyjechała do Londynu, by odbyć staż. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kinga Duda szybko nie wróci do kraju?

Andrzej Duda w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że w najbliższym czasie jego córka nie wróci do Polski. Chociaż staż kończy się w maju, to Kinga Duda na pewno zostanie w Londynie na dłużej. 

- Jestem przede wszystkim niesamowicie dumny z córki, że odbywa trzymiesięczny staż w Londynie. Ja takich sukcesów w jej wieku nie miałem. Oczywiście, że chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się, chociażby spotkać - powiedział prezydent. 

Dzisiaj grzeje: 1. O jej romansie nikt nie wiedział, Grażyna Torbicka uwiodła prawdziwą legendę. Relację zakończył fatalny wypadek

2. Nastolatki zostały zgwałcone na ulicy. Policja ukarała je mandatem, powód dosłownie odbiera mowę

Dziennikarze Onetu w rozmowie z informatorem związanym z kancelarią prezydenta usłyszeli, że kancelaria, w które pracuje Kinga Duda, jest z niej bardzo zadowolona, co przedłożyło się na chęć dalszej współpracy. Oznacza to, że pomimo smutku rodziców, Kinga Duda na dłużej osiedli się na wyspach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zanurz stopy w wodzie z sodą oczyszczoną. Efekty są zaskakujące
  2. Lionel Messi padł ofiarą molestowania? Mężczyźni próbowali go rozebrać i łapali za krocze (WIDEO)
  3. Nieludzkie sceny w przedszkolu. Odebrano życie trzyletniej dziewczynce, nie mieści się w głowie
  4. Polacy poczuli się oszukani, chcą masowo zwracać produkty. Padły poważne oskarżenia, jest oświadczenie
  5. 14-latka zadzwoniła do koleżanki i wyjawiła jej przerażający sekret. Wkrótce znaleźli ją martwą, jej historią żyje cała Polska
  6. Uwielbiasz truskawki i zamierzasz je kupować? Nie daj się oszukać, wiele sklepów wprowadza klientów w błąd, okropne

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News