Kinga Duda
Jakub Kaminski/East News
Monika Majko - 21 Listopada 2020

Blogerka ujawniła tajemnicę Kingi Dudy. Padły konkretne kwoty

Kinga Duda jakiś czas temu przeprowadziła się na stałe z Krakowa do Warszawy. Znana blogerka ujawniła tajemnicę córki prezydenta. Na jaw wyszła kwota, za jaką młoda prawniczka wynajmuje mieszkanie w stolicy.

Kinga Duda zmieniła miejsce zamieszkania m.in. w związku z objęciem funkcji społecznego doradcy swojego taty, prezydenta Andrzeja Dudy. Teraz na jaw wyszło, ile młoda prawniczka płaci za swoje nowe mieszkanie w stolicy, blogerka podała konkretną kwotę.

Kinga Duda wyprowadziła się z rodzinnego Krakowa

Córka Agaty i Andrzeja Dudów niemal całe dotychczasowe życie spędziła w rodzinnym Krakowie, jednak po skończeniu studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim Kinga Duda udała się na zagraniczny staż, a po powrocie do kraju musiała zdecydować o dalszej ścieżce swojej kariery zawodowej.

Córka prezydenckiej pary podjęła trudną decyzję i na stałe wyprowadziła się z ukochanego Krakowa do Warszawy. Tu młoda prawniczka podjęła prace w jednej z renomowanych stołecznych kancelarii, a także wypełnia obowiązki w ramach funkcji społecznego doradcy swojego taty, którą niedawno objęła.

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planZ ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planCzytaj dalej

Choć informacja o nowym stanowisku Kingi Dudy pod skrzydłami taty wywołała spore poruszenie społeczne, rzecznik prezydenta zapewniał, że córka głowy państwa nie będzie czerpać z tego dodatkowych profitów, a swoją funkcję sprawuje w ramach wolontariatu.

- Kindze Dudzie, jak i każdemu ze społecznych doradców, nie przysługują żadne dodatkowe profity, jak np. gabinet, ochrona, środki pieniężne, czy samochód. Nic z tych rzeczy - przekazał rzecznik prezydenta, Błażej Spychalski.

W związku ze zmianą miejsca zamieszkania, córka prezydenta została postawiona przed trudnym zadaniem znalezienia sobie lokum w nowym mieście. Początkowo media informowały, że prawniczka ma zamieszkać wraz z rodzicami w pałacu prezydenckim,.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Kinga Duda wynajęła mieszkanie w Warszawie

Okazuje się, że Kinga Duda podjęła inną decyzję. Jak ujawniła w jednym ze swoich filmów youtuberka Klaudia Klara, Kinga Duda zdecydowała się na wynajem mieszkania w stolicy.

Klaudia Klara wyznała, że córka prezydenta wynajęła mieszkanie od jednej z jej znajomych. Koleżanka blogerki miała być pod wielkim wrażeniem zachowania Kingi Dudu, która w żaden sposób nie dała jej odczuć, że jest osobą popularną.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  2. Masz dziecko? Uwaga, podczas ferii będzie obowiązywał pewien zakaz, na rządowej stronie właśnie pojawiła się informacja
  3. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Przy procedurze wynajmu Kindze Dudzie mieli towarzyszyć jednak dwaj ochroniarze, którzy nie odstępowali jedynej córki prezydenta Polski nawet na krok. Na jaw wyszło również, gdzie będzie mieszkać społeczna doradczyni prezydenta oraz ile zapłaci za mieszkanie.

Klaudia Klara ujawniła, że Kinga Duda zdecydowała się na wynajęcie dwupokojowego mieszkania w Śródmieściu. Z informacji, które przekazała blogerce znajoma wynika, że córka prezydenta za lokum płaci miesięcznie od 2500 do 3000 złotych.

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. "Nie spodziewałem się, że to się stanie tak szybko". Minister Zdrowia mówi o sytuacji w Polsce
   2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   3. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
   4. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
   5. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
   6. 1 trick sprawi, ze sałatka jarzynowa zachwyci smakiem. Korzysta z niego sama Gessler
   7. Kurniki w piekielnym ogniu: żywioł szalał bez litości, gigantyczne straty
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: krknews

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News