Ojciec Andrzeja Dudy zabrał głos w sprawie Kingi. Odważne wyznanie

Ojciec Andrzeja Dudy zabrał głos w sprawie Kingi. Odważne wyznanie Źródło: youtube.com/ Dla Ciekawskich

Kinga Duda otrzymała właśnie posadę młodszego prawnika w najlepszej kancelarii prawniczej w Polsce. Absolwentka wydziału prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego zyskała dzięki temu dobrą pensję i spełniła swoje marzenia. Wiemy już, co na ten temat sądzi dziadek, profesor Jan Duda. Te słowa są wyjątkowo odważnym wyznaniem.

Kinga Duda jest jedną z najlepiej zapowiadających się prawniczek młodego pokolenia. Nie dość, że zdała studia na bardzo wymagającym wydziale prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, to jeszcze przez lata reprezentowała swoją uczelnię na ważnych konkursach międzynarodowych, wygrywając dla niej liczne nagrody i wyróżnienia. Jej drodze zawodowej uważnie przygląda się profesor Jan Duda, który wyznał, jakie ma zdanie o drodze obranej przez swoją wnuczkę.

Kinga Duda została prawniczką. Jan Duda komentuje przebieg drogi zawodowej wnuczki

Córka Andrzeja Dudy niedawno przyjęła posadę młodszej prawniczki w jednej z najlepszych kancelarii prawniczych w Polsce. Wypłata o wysokości 7 tysięcy złotych miesięcznie nie jest jedynym wynagrodzeniem za lata starań i męczącej nauki. Swój głos w sprawie rozwoju wnuczki zabrał ojciec Andrzeja Dudy - profesor Jan Duda, który nie ukrywa, jak bardzo podoba mu się obranie takiej drogi zawodowej przez wnuczkę.

- Jestem bardzo dumny z wnuczki. Cieszę się, że idzie tą drogą, zawsze jej kibicowałem i będę to robił. Trzymam za nią mocno kciuki! - mówi dziadek Kingi Dudy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaki ojciec taka córka?

Dumnym z objęcia pracy prawniczki przez Dudę może być nie tylko profesor Jan Duda, ale także jej ojciec Andrzej Duda, który sam ukończył studia prawnicze na UJ, a potem przez lata podejmował się działalnością naukowo-dydaktyczną w Katedrze Postępowania Administracyjnego krakowskiego uniwersytetu.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Tysiące Polaków wychowało się na jego twórczości w PRL-u. Polsat przekazał smutną wiadomość

Czy Kinga Duda pójdzie w ślady ojca i po latach budowania sobie reputacji w środowisku prawniczym zdecyduje się na podjęcie pracy w polityce? Tego nie wiemy. Jedno jest pewne: córka prezydenta ma naprawdę imponujący start kariery zawodowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Opłata paliwowa drastycznie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na drastyczne PODWYŻKI?
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci
  4. Dzięki przepisowi legendarnego Gordona na jajecznicę każde śniadanie zamienia się ucztę. Zdziwisz się jaki jest prosty
  5. Tylko stali i patrzyli, jak umiera niespełna 2-tygodniowe dziecko. Od pielęgniarki usłyszeli haniebne słowa, które przesądziły o jego losie

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News