Kinga Duda już tak nie wygląda. Postawiła na ogromną metamorfozę, wygląda lepiej?

Kinga Duda już tak nie wygląda. Postawiła na ogromną metamorfozę, wygląda lepiej? Źródło: .

Kinga Duda mocno zmieniła swój wygląd. Nie każdy zdecydowałby się na tak odważny krok. Córka prezydenta Polski stanowczo lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

Kinga Duda jest córką prezydenta naszego kraju. Często towarzyszy Andrzejowi Dudzie w różnych uroczystościach. Podczas konwencji rozpoczynającą kampanię prezydencką wszyscy byli zaskoczeni jej metamorfozą. Czy zmiana wizerunku wyszła dla niej korzystnie? 

Kinga Duda zaskoczyła swoim wyglądem podczas konwencji

Kinga Duda nie raz już zaskakiwała swoim wyglądem. Nie da się ukryć, że córka prezydenta lubiła eksperymentować. Wcześniej pojawiał się na jej twarzy rzucający się w oczy makijaż oraz jaskrawe dodatki. Tym razem szok mogła wywołać zmiana innego rodzaju.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości, na której została ogłoszona kandydatura Andrzeja Dudy na prezydenta, miała miejsce w sobotę w hali Expo w Warszawie. Uczestniczyło w niej wiele osób. Na hali zgromadzili się zwolennicy prezydenta, a przed nią jego przeciwnicy z transparentami.

Andrzej Duda przybył na miejsce z rodziną. Nie zabrakło jego małżonki, córki oraz rodziców. Zawsze mógł liczyć na wsparcie najbliższych w tego typu uroczystościach. Oprócz zainteresowania samym prezydentem oczy przykuwała Kinga Duda. Powodem był jej odmieniony wygląd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy wygląd córki prezydenta

Kinga Duda na konwencji Prawa i Sprawiedliwości postawiła na delikatny makijaż i stonowany ubiór. Jednak najważniejsza ze zmian dotyczyła jej włosów. Trzeba przyznać, że nie każdy zdecydowałby się na tak odważny krok. Córka prezydenta ostatnio przyzwyczaiła wszystkich do długich włosów sięgających ramion. Podczas ostatniego wystąpienia u boku rodziców nie dało się zauważyć, że znacząco je skróciła.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie można upaść niżej, uwielbiany uczestnik "Chłopaków do wzięcia" trafił do więzienia. Próbował zgwałcić swoją 79-letnią babcię
2. Nie żyje wokalistka Alibabek. Długo walczyła z guzem mózgu

25-latka postawiła na bardzo modną fryzurę typu bob. Zmiana wizerunku na bardziej stonowany może wiązać się z obraną przez nią kariera zawodową. Kinga Duda rozpoczyna swoją ścieżkę w prawniczej profesji. Jak wiadomo wiąże się to z koniecznością posiadania odpowiedniego wizerunku. Nie da się ukryć, że zmiany w jej wyglądzie idealnie pasują do obranej przez nią drogi zawodowej. Jak oceniacie tą zmianę?

(Facebook / Andrzej Duda)

Najlepsze newsy dnia;

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów
  3. Nie żyje wokalistka kultowego polskiego zespołu. Niedawno usłyszała straszną diagnozę, nie zdążyła zacząć leczenia
  4. Smutne, Anna Mucha już się pożegnała z Królikowskim. Zawsze będzie pamiętać spędzony z nim czas
  5. Ile koni jest na zdjęciu? Setki osób próbuje znaleźć rozwiązanie, ale prawie nikomu się nie udaje
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News