Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć

Kinga Duda migiem ulotniła się za granicę. Właśnie wyciekł pilnie strzeżony powód, prezydent nie mógł dłużej milczeć Źródło: youtube/ Telewizja Republika

Kinga Duda niespodziewanie opuściła swój rodzimy kraj i wyjechała za granicę. Prezydent nie mógł dłużej milczeć, ujawniono pilnie strzeżony powód.

Kinga Duda, choć każdego dnia stara się poświęcać własnym pasjom i przede wszystkim edukacji w dziedzinie prawa, znajduje również czas na wsparcie taty, towarzysząc mu podczas wyjazdów czy oficjalnych przemówień. Mimo, iż jest córką samego prezydenta RP - lub być może właśnie dlatego - Kinga pilnie strzeże swojej prywatności, nie udziela się w mediach społecznościowych i nie rozmawia z dziennikarzami. Nic zatem dziwnego, że nikt nie wiedział o jej planowanym wyjeździe za granicę. Powód nagłego opuszczenia rodzimego kraju jest nieprawdopodobny. 

Kinga Duda ulotniła się za granicę. Na jaw wyszedł pilnie strzeżony powód

Jak wiadomo, córka pary prezydenckiej już realizuje się na polu zawodowym, a rozwój swojej prawniczej kariery zapoczątkowała jeszcze na studiach, odbywając staże w prestiżowych kancelariach. Ponadto, jesienią ubiegłego roku media donosiły, że Kindze udało się zgarnąć posadę w najlepszej kancelarii w Polsce - Maruta Wachta. To jednak dopiero początek jej osiągnięć, za które Andrzej i Agata Duda są z niej po stokroć dumni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Według doniesień magazynu Wprost, który powołuje się na ustalenia Super Expressu, Kinga reprezentowała Uniwersytet Jagielloński na międzynarodowym konkursie Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot w Madrycie, gdzie została szczególnie wyróżniona. Okazuje się, że dzięki udziałowi w konkursie córka prezydenta dostała możliwość trzymiesięcznego stażu w Londynie, z którego oczywiście skorzystała. Choć możliwość pracy w najlepszej kancelarii w Polsce mogła przynieść jej niebywały sukces, Kinga postanowiła jeszcze bardziej poszerzyć pole swoich możliwości i, porzucając posadę, migiem ulotniła się za granicę. Rzecznik Andrzeja Dudy wszystko potwierdził. 

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski przemówił do księdza. Jego słowa wyciskają łzy
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

- Kinga Duda wyjechała na trzymiesięczny staż, który jest związany z międzynarodowym konkursem w jakim brała udział i w którym została wyróżniona jakiś czas temu – przekazał Błażej Spychalski, rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii
  3. Okropne, dziewczynka miała tylko 5 miesięcy. 30-latek wykorzystał ją na weselu, jej serduszko nie wytrzymało
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News