Niebywałe, czym teraz zajmuje się Kinga Duda. Wszystko było utrzymywane w tajemnicy

Niebywałe, czym teraz zajmuje się Kinga Duda. Wszystko było utrzymywane w tajemnicy Źródło: Jakub Kaminski/East News

Czym obecnie zajmuje się Kinga Duda? Od pewnego czasu coraz mniej w mediach pojawia się informacji w sprawie córki prezydenta. Nic więc dziwnego, że opinia publiczna tak niecierpliwie czekała na jakiekolwiek doniesienia. W końcu skrywane w tajemnicy wieści ujrzały światło dzienne.

Kinga Duda bez wątpienia wyróżnia się na tle rówieśników i to nie tylko dlatego, że jej tata jest prezydentem Polski. Chociaż ma zaledwie 25 lat, jeszcze w czasie studiów prawniczych mogła poszczycić się sporym doświadczeniem i niemałymi osiągnięciami w tym zakresie. Na krótko przed finałem wyborów prezydenckich wróciła z Wielkiej Brytanii, gdzie odbywała staż prawniczy. A czym zajmuje się teraz? Wielu nawet nie spodziewało się takich informacji. 

Niewiarygodne, czym obecnie zajmuje się Kinga Duda 

25-latka nieczęsto pojawia się na publicznych wystąpieniach, choć Polacy zdają się coraz głośnej tego domagać. Kinga wybiera jednak tylko te okazje, które są szczególnie ważne dla jej ojca, prezydenta Andrzeja Dudy, czy dla kraju. Ciężko raczej zaprzeczyć, że duży wpływ na tak sporadyczne wystąpienia ma natłok obowiązków, bowiem choć ona dopiero co skończyła studia, już działa na pełnych obrotach i odnosi sukcesy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na oficjalnej stronie Prezydent.pl możemy przeczytać, że Kinga jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law. Ponadto, wielokrotnie uczestniczyła w międzynarodowych konkursach z zakresu alternatywnych metod rozwiązywania sporów. A to jeszcze nie wszystko, bo chociaż Kinga nie tak dawno opuściła uczelnię, już może pochwalić się doświadczeniem w zawodzie. Serwis Prezydent.pl wymienia, że 25-latka miała przyjemność pracować w licznych krajowych oraz międzynarodowych kancelariach prawnych, a także Parlamencie Europejskim. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomość z ostatniej chwili. Po ciężkiej chorobie zmarł ulubieniec wielu Polaków, Andrzej Stelmach

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Niepokojące sceny na ulicy. Rodzice zgwałconej i zamordowanej nastolatki nagle zrobili jedną rzecz związaną z Tomaszem Komendą

Na krótko przed finałem wyborów wróciła do rodzimego kraju po kilkumiesięcznym stażu prawniczym w Londynie. Od tego momentu opinia publiczna milczy w sprawie jej obecnego zajęcia. Tymczasem na stronie Prezydent.pl znalazła się informacja, że w sierpniu tego roku Kinga Duda została powołana na radcę społecznego. Nie trudno się domyślić, że rodzice muszą być z niej bardzo dumni. Warto przy tym wspomnieć, że 25-latka specjalizuje się w "międzynarodowym arbitrażu handlowym i inwestycyjnym oraz prawie prywatnym międzynarodowym". 

Prezydent.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pani Joanna żyła w ciągłym strachu o życie swojej mamy i małego Kajetana. Porażające warunki życia, ekipa "Nasz nowy dom" musiała interweniować
  2. Tajemnica Stanów Zjednoczonych wyszła na jaw. Pracowali nad tym 20 lat, eksperci aż osłupieli
  3. Spytała Kwaśniewską o ciążę. Odpowiedź zwaliła ją z nóg
  4. Słupy dymu widoczne z kilometrów, katastrofa w polskiej miejscowości. Potwierdzono wiadomość o ofierze śmiertelnej
  5. Tragedia gwiazdy "Klanu", "Barw szczęścia" i "Złotopolskich". Śmierć nadeszła nagle, ból pozostał do dziś
  6. Byli w restauracji z ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Za obiad zapłacili prawie 100 zł, ale nie to poraziło ich najbardziej

Źródło: Prezydent 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News