Kinga Duda przyłapana
Jakub Kaminski East News
Irmina Jach - 16 Listopada 2020

Nagranie z Kingą Dudą wyciekło do sieci, wiele osób jest oburzonych. Niewiarygodne, co się na nim wyrabia

Kinga Duda intensywnie korzysta z życia, nie zważając na wytyczne reżimu sanitarnego, które zostały ustanowione przez rząd. Dziś media społecznościowe obiegło kontrowersyjne nagranie z córką prezydenta w roli głównej. Niewiarygodne, do czego posunęła się młoda prawniczka. Wielu Polaków uważa, że popełniła ogromny błąd.

Kinga Duda do tej pory uchodziła za osobę niezwykle dojrzałą, zorganizowaną i skoncentrowaną na osiąganiu sukcesów zawodowych. Przyjaciele i członkowie rodziny podkreślali, że młoda prawniczka kieruje się w życiu rozsądkiem i nie popełnia błędów typowych dla jej rówieśników. Najnowsze nagranie burzy nieco idealny wizerunek córki prezydenta.

Od dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeOd dzisiaj nowe zasady kwarantanny w całej Polsce. Mamy potwierdzenie, sanepid rezygnujeCzytaj dalej

Kinga Duda zorganizowała imprezę

Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy, jest osobą, która pomimo młodego wieku może poszczycić się ogromnym doświadczeniem i kompetencjami w sferze zawodowej. Niedawno, tuż przed finałem wyborów prezydenckich, powróciła do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie odbywała staż prawniczy.

W sierpniu Kinga Duda objęła stanowisko doradcy swojego ojca. Prawniczka pomaga prezydentowi w sprawach dotyczących międzynarodowego arbitrażu handlowego oraz inwestycyjnego, a także prawa prywatnego międzynarodowego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Córka prezydencka może liczyć na przywileje niedostępne dla zwykłych pracowników, mimo że według oficjalnych źródeł, praca w kancelarii nie wiąże się z korzyściami majątkowymi. Okazuje się, że skandal, podczas którego Polacy zarzucali prezydentowi i jego pociesze nepotyzm, nie jest jedynym, w jakim bierze udział młoda prawniczka.

Kinga Duda, jak wynika z nagrania opublikowanego przez instagramowy portal Vogule Poland, nie przejmuje się dramatyczną sytuacją epidemiologiczną w kraju. Córka prezydenta postanowiła hucznie świętować nadchodzące urodziny. Młoda prawniczka 21 listopada kończy 25 lat.

Na nagraniu, które wyciekło do internetu, można zobaczyć kulisy imprezy zorganizowanej przez córkę pary prezydenckiej. Trudno nie zauważyć, że w niewielkim pomieszczeniu zebrało się znacznie więcej osób, niż pozwalają na to normy sanitarne.

Zarówno goście, jak i jubilatka, bawili się znakomicie. Przyjaciele doradczyni prezydenta radośnie śpiewali "Sto lat", a Kinga Duda zdmuchiwała świeczki na urodzinowym torcie. Na stole nie mogło zabraknąć kieliszków wina, elektronicznych papierosów i przekąsek.

Wielu internautów uważa, że zachowanie córki pary prezydenckiej, która pełni obecnie ważną funkcję w gabinecie swojego ojca, jest nie na miejscu. Według nich pracownica Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej powinna dawać dobry przykład Polakom.

Dzisiaj grzeje:

1.Od dzisiaj obowiązkowe testy na koronawirusa dla grupy Polaków. Niespodziewana wiadomość

2. Ferie zimowe 2021. Rząd odwoła coroczną przerwę w nauce? Już wszystko wiadomo

3. Śmierć przyszła nagle. Nie żyje aktor znany z "M jak miłość", "Na wspólnej", "Barw szczęścia" i wielu innych serialów

Niestety, Kinga Duda postanowiła zlekceważyć zasady rygoru sanitarnego i zorganizować imprezę, narażając tym samym zarówno siebie, jak i przyjaciół, na zarażenie niebezpiecznym patogenem. Uważacie, że jej postępowanie było słuszne?

Pandemia koronawirusa w Polsce nie zwalnia tempa. Wszystkich Polaków obowiązuje zakaz zgromadzeń, zamknięcie restauracji, barów, teatrów i kin, jak i wszystkich siłowni czy basenów. Na przyjęciach organizowanych w domach może być maksymalnie pięciu gości. Niestety, wszystko wygląda na to, że zasady nie dotyczą każdego.

Kinga Duda wyprawiła urodziny

Kinga Duda wyprawiła urodziny

Źródło zdjęć: Instagram Vogule Poland

Najlepsze newsy dnia:

  1. Starasz się schudnąć, ale nie udaje ci się osiągnąć efektów? Być może popełniasz 5 podstawowych błędów
  2. Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast
  3. Lekarz z SOR-u zdradził, co wyrabia się za zamkniętymi drzwiami. Polacy nie mieli pojęcia
  4. Zacznie się 18 listopada dokładnie o 18:00, mamy potwierdzenie. Ogromne utrudnienia, pojawią się tłumy
  5. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"
  6. Ugryzła kawałek ogórka i natychmiast go wypluła. Popełniła najgorszy błąd dodając 3 składniki, które całkowicie zmieniają smak ogórkow
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News