Bliska koleżanka Kingi Dudy wyjawiła, jaka jest naprawdę, gdy nie ma w pobliżu kamer. Zaskoczenie?

Bliska koleżanka Kingi Dudy wyjawiła, jaka jest naprawdę, gdy nie ma w pobliżu kamer. Zaskoczenie? Źródło: Andrzej Iwanczuk REPORTER

Kinga Duda po ostatnim wystąpieniu podczas wieczoru wyborczego Andrzeja Dudy jest obiektem zainteresowania wszystkich mediów. Jej przemówienie zszokowało ekspertów od mowy ciała, którzy zauważyli, że córka prezydenta wypowiada się jak profesjonalny polityk. Wiele osób, zastanawiało się, jaka jest, kiedy znikają kamery. Koleżanka prawniczki postanowiła zdradzić prawdę.

Kinga Duda aktywnie wspiera ojca w jego działaniach politycznych. Obecność pięknej 25-latki na wydarzeniach politycznych nigdy nie umyka uwadze mediów. Córka Andrzeja Dudy uznawana jest za osobę niezwykle ambitną. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i mimo młodego wieku robi oszałamiającą karierę w branży. Młoda prawniczka przez ostatnie miesiące przebywała poza granicami kraju. Wróciła z Londynu, by stanąć u boku ojca. Choć od jej przylotu minęło zaledwie kilka dni, Kinga Duda stała się jedną z najpopularniejszych bohaterek artykułów medialnych. Wszystko za sprawą przemówienia, w którym zdawała się sprzeciwiać się poglądom społecznym swojego ojca. Profesjonalizm, jaki towarzyszył przemowie sprawił, że wiele osób zastanawia się, jaka naprawdę jest młoda dziewczyna.

Kinga Duda - jaka jest prywatnie?

Kinga Duda, po krótkim stażu w prestiżowej kancelarii prawnej w Warszawie, zdecydowała, że chciałaby kontynuować karierę poza granicami kraju. Studia podyplomowe z prawa amerykańskiego, które ukończyła na katolickim uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie oraz nagrody zdobyte w międzynarodowych konkursach sprawiły, że młoda prawniczka dostaje liczne propozycje pracy. Media donosiły, że wyjazd do Londynu wiązał się z wizją ogromnego wynagrodzenia. 25-latka miała zarobić pół miliona złotych rocznie. Tęsknota za rodziną okazała się jednak silniejsza, szczególnie, że pandemia koronawirusa udaremniła spotkania w rodzinnym gronie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziadek córki prezydenta zdradził, że Kinga Duda wróciła do Polski na stałe i zamierza rozpocząć aplikację prawniczą. Senior jest niezwykle dumny z osiągnięć wnuczki i kibicuje jej dalszym osiągnięciom. Również Andrzej Duda mówił, że ma nadzieję, że dziewczyna szybko rozpocznie karierę w kraju. Wszyscy znamy córkę prezydenta jako pilną uczennicę i niezwykle ambitną młodą kobietę. Wiele osób zastanawia się jednak, jaka Kinga Duda jest prywatnie. Czy bycie córką prezydenta sprawiło, że 25-latka musiała dojrzeć szybciej niż rówieśnicy? Kwestię tę postanowiła skomentować jej najbliższa przyjaciółka.

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać
2. Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęcia

Koleżanka córki prezydenta zdradziła, że niektórzy profesorowie byli wobec Kingi łaskawi, zaś inni traktowali ją surowiej niż innych studentów. Dziewczyna była jednak zawsze przygotowana i nigdy nie pokazała braku wiedzy. 25-latka angażowała się w działalność w kołach naukowych i zajęciach artystycznych. Kinga Duda unika wypowiadania się publicznie i zabierania głosu w mediach społecznościowych. Nie stroni jednak od spotkań z przyjaciółmi. Do grona jej najbliższych znajomych należy aktor, Maciej Musiał. Dziewczyna chętnie spędza czas na spacerach i galeriach handlowych. Wszystko wygląda na to, że młoda prawniczka żyje tak, jak jej rówieśnicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  3. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych posłów w Polsce, nagle zniknął. Odsiaduje wyrok 10 lat więzienia
  4. Prezydent Duda znika na kilka dni. Media ustaliły, gdzie będzie przebywał
  5. Dramatyczne doniesienia o kultowym Arnie z 13 posterunku. Ma nawrót choroby, nie radzi sobie
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News