Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca

Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca Źródło: youtube/telewizja_republika/

Kinga Duda ma powody do radości. Media obiegła informacja, że córka prezydenckiej pary dostała pracę, i to nie byle jaką. Rodzice z pewnością są z niej dumni, a rówieśnicy zazdroszczą imponującej pensji.

Kinga Duda, choć nie należy do osób szczególnie udzielających się w mediach, nie ma lekko. Z uwagi na funkcje, jakie pełnią jej rodzice, dziennikarze również na niej skupiają swoją uwagę. Przez to musi nieustannie dbać o swoją nienaganną prezencję, gdziekolwiek się nie pojawi.

Co więcej, choć 24-latka mogłaby mieć wszystko podane na tacy i bez większego wysiłku cieszyć się sukcesami i luksusowym życiem, ona woli dojść do wszystkiego sama poprzez ciężką pracę. Jej starania szybko się opłaciły, jak się bowiem okazuje, córka pary prezydenckiej dostała pracę - i to taką, o jakiej niektórzy mogliby tylko pomarzyć. 

Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie

Zupełnie niedawno do mediów trafiła informacja, że córka Andrzeja Dudy i Agaty Dudy, po prawniczych studiach, właśnie zdobyła swoją pierwszą pracę jako młodszy prawnik. Mimo że w zdecydowanej większości przypadków aplikanci nie mogą poszczycić się zbyt wyszukaną posadą w renomowanej firmie, Kinga Duda zdecydowanie nie zalicza się do tego grona. 

Okazuje się, że posadę otrzymała w najlepszej firmie prawniczej w Polsce, jaką jest kancelaria Maruta Wachta w Warszawie. Po wpisaniu do CV tak prestiżowej, doskonale znanej każdemu firmy, 24-latka będzie mogła bez strachu patrzeć w swoją zawodową przyszłość. Kancelaria specjalizuje się w prawie nowych technologii, zamówieniach publicznych, prawie własności intelektualnej czy procesach sądowych, dlatego córka pary prezydenckiej z pewnością będzie miała ręce pełne roboty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaskakująca pensja na start 

Wielkie poruszenie budzi nie tylko to, gdzie 24-latka otrzymała zatrudnienie, ale i wysokość pensji - i to wcale nie po latach doświadczenia w kancelarii Maruta Wachta, ale na samym początku pracy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył

2. Nie żyje najbardziej kontrowersyjny polski ksiądz. Wiadomości z ostatniej chwili

Jak podają media, jako "junior associate", który pod opieką starszych prawników ma jedynie zgłębiać wiedzę, Kinga Duda może zarobić nawet 7 tysięcy złotych miesięcznie. Jest to niezła sumka jak na aspirującego prawnika świeżo po studiach i trzeba przyznać, że rówieśnicy 24-latki z pewnością jej pozazdroszczą. Na takie pieniądze nie może liczyć wielu doświadczonych Polaków, a co dopiero osoby w tak młodym wieku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy pomysł na emeryturę. Bez limitu lat nie dostaniesz ANI GROSZA
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Uważajcie na siebie, CBŚ wykryło wielkie niebezpieczeństwo w polskiej miejscowości. Dzieci i mieszkańcy w pośpiechu ewakuowani
  4. Wielka tragedia. Nagła tragiczna śmierć młodej dziewczyny w ciąży w polskiej miejscowości
  5. Taka to ma dobrze, Kinga Duda znalazła niesamowitą pracę w Warszawie. Pensja na start zaskakująca

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News