Oficjalne: Jest oświadczenie Prezydenta ws. Kingi Dudy. Polacy zostali okłamani

Oficjalne: Jest oświadczenie Prezydenta ws. Kingi Dudy. Polacy zostali okłamani Źródło: screen youtube.com/Andrzej Duda

Kinga Duda wzięła ostatnio udział w bankiecie u Donalda Trumpa wraz ze swoimi rodzicami. Jej wizyta w Białym Domu wywołała niemały szum, ponieważ córka prezydenta rzadko bierze udział w sprawach państwowych. Z tego też względu Andrzej Duda wydał oficjalne oświadczenie. Okazuje się, że niektóre media okłamały Polaków sugerując, że Kinga Duda pojechała do Stanów na koszt podatnika.

Kinga Duda po zakończeniu kampanii wyborczej swojego ojca praktycznie zniknęła z życia publicznego i niemalże nie pokazywała się wraz z rodzicami podczas wystąpień czy wizyt politycznych. Jednak w ostatnich dniach miał miejsce wyjątek od tej reguły i Kinga wraz z rodzicami pojawiła się u Donalda Trumpa.

Jej wizyta w USA wywołała niemały szum w mediach, ponieważ córka prezydenta stanowi dla wielu osób prawdziwą zagadkę, a informacji na jej temat w Internecie praktycznie nie uświadczymy. Jednak nie wszyscy Polacy ucieszyli się z jej wizyty u prezydenta USA.

Kinga Duda poleciała do Stanów Zjednoczonych za pieniądze podatników?

Pod zdjęciami córki Andrzeja Dudy, które zrobiono podczas ich wizyty w USA, pojawiła się cała masa komentarzy. Wiele osób doceniło nową fryzurę Kingi, a także jej nienaganny wygląd oraz urodę. Jednak znalazła się również grupa internautów, która zarzucała, że córka prezydenta udała się na wyjazd za pieniądze podatników. Jeden z nich nawet zwrócił się bezpośrednio do Andrzeja Dudy.

 - W jakim charakterze na wycieczce do Białego Domu była Pana córka? (…) Jeżeli była prywatnie, to czy zapłaciła za przelot z własnych pieniędzy, czy jednak złożyli się na to wszyscy Polacy płacący podatki? - napisał internauta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Duda raczej rzadko odpowiada na zaczepki ze strony internautów na swoich profilach w mediach społecznościowych. Jednak w tym wypadku postanowił zrobić wyjątek od reguły i odpowiedział na komentarz pozostawiony przez hejtera, którego profil, co ciekawe, zniknął niedługo po wymianie zdań.

Prezydent w swojej wiadomości podkreślił oficjalnie, że jego córka przyleciała do USA za jego prywatne pieniądze, korzystając z normalnych linii lotniczych. Dodatkowo również jej pobyt finansowany jest z pieniędzy głowy naszego państwa.

 - Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia - odpowiedział Andrzej Duda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Puścili na weselu kultowe disco polo. Żenująca reakcja Beaty z Warszawy
  4. Gwiazdor grający Paździocha w "Kiepskich" ma dzieci, o których media milczą. Niemałe zaskoczenie
  5. Nie żyje 50 dzieci, tragedia za granicą. Zjadły popularny owoc
  6. Wodzianka Wojewódzkiego wiedziała, że wywoła skandal, ale musiała przerwać milczenie. Bita i upokarzana w domu, 4 razy przeszła próbę samobójczą  
     

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News