Kinga Duda pojechała do USA za publiczne pieniądze? Prezydent zabrał głos w sprawie, która wzburzyła Polaków

Kinga Duda pojechała do USA za publiczne pieniądze? Prezydent zabrał głos w sprawie, która wzburzyła Polaków Źródło: screen/YouTube.com/Telewizja Republika

Kinga Duda pojechała do USA razem z Andrzejem Dudą i Agatą Dudą. Internauci widząc córkę pierwszej damy za Oceanem zaczęli zastanawiać się, kto sfinansował jej pobyt w Stanach Zjednoczonych. Na to pytanie odpowiedział sam prezydent, który zabrał głos w tej kontrowersyjnej sprawie.

Kinga Duda obok Andrzeja Dudy i Agaty Dudy wzbudziła dziś zainteresowanie wszystkich. Mówią o niej nawet zagraniczne media, które, co ciekawe, podziwiały urodę córki prezydenta RP.

Choć jej pobyt w USA pozytywnie zaskoczył polskie media, internauci zaczęli zastanawiać się, kto zapłacił za jej podróż do Stanów Zjednoczonych. Sprawę postanowił skomentować sam Andrzej Duda, który odpowiedział na złośliwe komentarze.

Kinga Duda w USA. Kto za to zapłacił?

Niektórzy internauci byli oburzeni wizytą Kingi Dudy u boku Andrzeja Dudy, który przyjechał do USA. Zaczęli zastanawiać się, jak doszło do tego, że córka pierwszej damy pojechała razem z nim do Stanów Zjednoczonych. Czy koszty podróży zostały pokryte z pieniędzy niemal 40 mln podatników?

Na te kontrowersyjne pytania postanowił odpowiedzieć sam Andrzej Duda. Prezydent RP poinformował, że pobyt jego córki w USA został w pełni pokryty z jego własnej, prywatnej kieszeni. Podatnicy nie mają więc czego się obawiać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ"

Andrzej Duda zabrał głos w sprawie podróży swojej córki i rozwiał wszelkie wątpliwości

 - Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia - napisał na Twitterze Andrzej Duda.

Internautom zaimponowało podejście do pieniędzy podatników, jakie zaprezentował prezydent RP. Uważają, że postąpił słusznie.

 - Wyrazy uznania i szacunku! - napisał użytkownik Twittera.

 - Zrobił Pan tak, jak należało - twierdzi ktoś inny.

Obywatele nie mają już wątpliwości, a prezydent Andrzej Duda ma nadzieję, że kontrowersje wokół podróży jego córki do USA wreszcie się skończą. 

  1. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy
  2. Krystyna Pawłowicz tym razem przeszła samą siebie. Bez litości ZMIAŻDŻYŁA gwiazdora TVP. Jej słowa ROZWŚCIECZYŁY Polaków
  3. Bardzo smutny dzień. Ostatnie pożegnanie b. polskiego ministra i członka obrad Okrągłego Stołu
  4. Chylińska ukrywała to przed mediami. Największy rodzinny dramat gwiazdy
  5. Piorun uderzył w Polsce! Tam były tłumy, są ranni, wybuchła panika
  6. Ogromny upał to pikuś przy tym, co czeka mieszkańców tych województw. IMGW podnosi pilny alarm przed zagrożeniem

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu