Kinga Duda nagle pojawiła się z hukiem. Córka Prezydenta powróciła w wielkim stylu

Kinga Duda nagle pojawiła się z hukiem. Córka Prezydenta powróciła w wielkim stylu Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Kinga Duda bardzo często towarzyszyła swojemu ojcu podczas kampanii, jednak potem jej udział w życiu publicznym znacząco się zmniejszył. Teraz córka prezydenta powraca w wielkim stylu.

Kinga Duda dla wielu osób nadal pozostaje wielką zagadką, a jest to wywołane tym, że córka prezydenta bardzo rzadko bierze udział w życiu publicznym. Jednak zdarzają się wyjątki, kiedy to Andrzej Duda na ważnych uroczystościach bądź spotkaniach pokazuje się z żoną oraz córką u boku. Tak było chociażby podczas spotkania z ojcem świętym, papieżem Franciszkiem.

Podobnie jest i teraz, ale co sprawiło, że Kinga Duda zdecydowała się na wyjście z cienia i odłożenie na bok swojego życia prywatnego?

Kinga Duda powraca w wielkim stylu

Nie da się ukryć, że każde pojawienie się córki prezydenta budzi niemałą sensację. Jest to wywołane tym, że zarówno Agata, jak i Kinga Duda nie wypowiadają się publicznie. Pierwsza dama wręcz zasłynęła z tego, że jest wielką polityczną niewiadomą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tym momencie media donoszą, że Kinga Duda ponownie będzie obecna podczas jednego z ważnych spotkań swojego ojca. Chodzi dokładniej o wizytę w Stanach Zjednoczonych i spotkanie z tamtejszą parą prezydencką, podczas którego Andrzej Duda będzie dyskutował nad zwiększeniem liczebności amerykańskiej armii stacjonującej w Polsce.

Nie da się ukryć, że nagłe pojawienie się prezydenckiej córki w takim momencie nie wydaje się przypadkowe. Możliwość wyjazdu do USA i spotkania z Donaldem Trumpem to nie lada okazja, z której aż grzech nie skorzystać. Zwłaszcza, że jej ojcem jest sam prezydent Polski. Wiele osób przewiduje, że Kinga Duda po powrocie do kraju ponownie skupi się na swoich sprawach prywatnych.

  1. Majka Jeżowska WKURZYŁA miliony Polek! Tych słów tak łatwo jej nie wybaczą
  2. Legendarna polska aktorka była operowana przez PIJANEGO lekarza. Mogła zostać kaleką
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

 

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu