To był najpilniej strzeżony sekret! Wydało się, co się dzieje teraz z Kingą Dudą, tego nie spodziewał się nikt

To był najpilniej strzeżony sekret! Wydało się, co się dzieje teraz z Kingą Dudą, tego nie spodziewał się nikt Źródło: YouTube - Andrzej Duda

Kinga Duda w ostatnim czasie starała się specjalnie nie pokazywać publicznie i stronić od blasku fleszy, jednak teraz ulegnie to zmianie. Wszystko przez ujawnienie pewnego sekretu. Teraz wiemy, jakie są jej plany.

Kinga Duda nie jest osobą medialną i za wszelką cenę stara się chronić swoją prywatność. Kobieta doskonale wie, że bycie córką prezydenta nie służy spokojnemu życiu, jednak robi wszystko, by mówiło się o niej jak najmniej. Do tej pory udawało jej się to bardzo dobrze, bo pojawiały się tylko pojedyncze plotki i to głównie na początku prezydentury jej ojca. 

Sytuacja może jednak ulec zmianie w związku z ujawnieniem bardzo pilnie strzeżonego sekretu dotyczącego Kingi Dudy. Miała ona nadzieję, że tajemnica nie wyjdzie na jaw, jednak dziennikarze dotarli do wiadomości i postanowili niezwłocznie je przekazać. Z pewnością zainteresują one bardzo wielu Polaków, którzy wyrażają swoje zaciekawienie tym, co dzieje się w rodzinie prezydenta.

Kinga Duda unika fotoreporterów, by chronić swoją prywatność

Kinga Duda robiła do tej pory wszystko, by uniknąć sławy, jednak nie udało jej się tego osiągnąć w pełni. Córka Andrzeja Dudy nie chciała zostać celebrytką, zależało jej na normalnym życiu, ale nie było do końca możliwe. Media spekulowały między innymi o jej związku z Maciejem Musiałem, przez co mówiło się o niej naprawdę często.

Córka prezydenta chciała ukryć przed mediami swoje plany dotyczące najbliższych dni, jednak nie udało jej się to. Dziennikarze dotarli do wiadomości dotyczących wylotu Kingi Dudy do Stanów Zjednoczonych wraz z tatą i mamą. Jej rodzice lecą tam w celach dyplomatycznych, a sama Kinga również nie zamierza tylko odpoczywać. Spotka się z prezydentem Donaldem Trumpem w Białym Domu.

Kinga Duda poleci z rodzicami do USA

Dowiedzieliśmy się, że córka prezydenta ma być podjęta ze wszelkimi honorami, jak na córkę prezydenta przystało. Pojawi się między innymi na oficjalnym zdjęciu rodzin obu polityków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przedstawiciele Pałacu Prezydenckiego z jakiegoś powodu starali się zatrzymać w tajemnicy fakt, że w samolocie do Ameryki znajdzie się również Kinga Duda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Krystyna Pawłowicz odpaliła się jak petarda. Publicznie zbeształa ministra tak, że zapamięta to do końca życia
  4. Dramatyczne wyznanie Rodowicz. Mieszkała w koszmarnych warunkach, jak zwykły człowiek, a była już gwiazdą
  5. Cała wieś broni księdza oskarżonego o molestowanie 9-latki. "Fajny chłop, pożartował"
  6. Zawalił się dach XII-wiecznego kościoła Notre-Dame-de-la-Tour. W środku było 150 parafian

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News