Kinga Duda przyłapana, gdy nic nie widziała. Zdjęcia trafiły do sieci

Kinga Duda przyłapana, gdy nic nie widziała. Zdjęcia trafiły do sieci Źródło: YouTube / Andrzej Duda

Kinga Duda jest smakowitym kąskiem dla fotoreporterów i paparazzi od kiedy tylko jej tata, Andrzej Duda zdecydował się kandydować na prezydenta. Młoda córka pary prezydenckiej została przyłapana na jednej brzydkiej rzeczy i na pewno nie jest z tego powodu zadowolona.

Kinga Duda musi teraz dwa razy pomyśleć, zanim coś zrobi - zbliżają się wybory prezydenckie, więc na pewno ona, jej mama i Andrzej Duda będą obserwowani przez media znacznie uważniej niż dotąd. Czy na kampanię może mieć wpływ, że córka prezydenta pokazuje szkodliwe wzorce?

Kinga Duda mimo młodego wieku już uzależniła się od szkodliwego i drogiego nałogu

Niedawno paparazzi zastali Kingę Dudę stojącą pod budynkiem podczas przerwy w p[racy. Dla 25-latki był to zdecydowanie moment relaksu, sprawdzała w telefonie nowinki, po czym zadzwoniła do kogoś. Żywo dyskutowała przez dłuższy czas, a potem wróciła do budynku. Nie wiadomo, czy musiała już wracać do obowiązków, czy było jej bardzo zimno, lecz dostrzeżono, że Kinga Duda nie dba o swoje zdrowie.

25-latka stała na zewnątrz w botkach, spodniach do pół łydki i kremowym blezerze. Na ramiona narzuciła jedynie niebieski szal, który miał ją ogrzewać, lecz patrząc na ostatnie kaprysy pogody, mogła nieźle zziębnąć. Przez cały czas kiedy rozmawiała przez telefon i nie odrywała się od e-papierosa. Już o wiele wcześniej paparazzi przyłapali ją ze zwykłym papierosem, dzisiaj widać, że Kinga Duda idzie z duchem czasu i przerzuciła się na e-papierosa. Mimo wszystko szkodliwość produktu pozostaje ta sama. Czy to już nałóg?

Córka prezydenta może sobie pozwolić na takie gadżety

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Duda nie tak dawno ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim, a jej wynikami zachwycał się sam Tomasz Lis. W 2017 roku córce prezydenta udało się także znaleźć wśród najlepszych uczniów na Wydziale Prawa i Administracji. Nie próżnowała - odbyła nawet staż w Parlamencie Europejskim oraz ukończyła kurs prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie. Dzięki takim pozycjom w CV otrzymała dobrze płatną pracę.

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Kinga Duda tuż po studiach została zatrudniona jako "młodszy prawnik" - junior associate w kancelarii Maruta Wachta, która według rankingu "Rzeczpospolitej" w 2019 roku była uznawana za najlepszą kancelarię w Polsce. Może liczyć tam nawet na 7 tysięcy złotych miesięcznie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołu
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć
  4. Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc
  5. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News