Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show

Kinga Duda przyłapana, nagranie wyciekło do sieci. W kusej sukience zaczęła robić wyzywające show Źródło: YouTube / Andrzej Duda

Kinga Duda wciąż budzi ogromne sensacje. Gdy tylko jej ojciec został prezydentem, oczy wszystkich Polaków zwróciły się w kierunku blondwłosej piękności. Kinga została przyłapana na tańczeniu w kusej sukience. Ciekawe co na to jej tata.

Kinga Duda jest najbardziej znaną córką w Polsce. Od momentu, gdy Andrzej Duda zaczął walczyć o fotel prezydencki, Kinga cieszy się niesłabnącą popularnością. Media interesują się jej edukacją, życiem miłosnym i towarzyskim. Do sieci wyciekło nagranie, jak córka prezydenta tańczy i śpiewa w bardzo krótkiej i kusej sukience. 

Kinga Duda przyłapana na scenie

Kinga wielokrotnie przyznała, że edukacja jest dla niej bardzo ważna i chce się jej poświęcić całkowicie. Przez to zerwała kiedyś nawet z chłopakiem Karolem Sabatowskim. Przez dłuższy czas dziewczyna była widywana była w towarzystwie aktora i bożyszcza nastolatków, Maćka Musiała. Zaprosiła go nawet do Pałacu Prezydenckiego. Maciek jednak podkreślał w wywiadach, że Kinga jest świetną dziewczyną, ale łączy ich tylko przyjaźń.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mało osób wie, że Kinga ma spory talent taneczny i wokalny. Do sieci wyciekło nagranie, na którym widać jak potrafi wić się po scenie. Nagranie szybko obiegło media w całej Polsce, pokazuje bowiem córkę prezydenta w dosyć nietypowej sytuacji.

Duda potrafi tańczyć i śpiewać

Dzisiaj grzeje:  1. Tadeusz Rydzyk jest niewierzący? Padły przypuszczenia, które doprowadzą go do szału
2. Już nic nie będzie takie samo. Paweł Królikowski niestety nie wróci długo do Polsatu, ale pojawił się niezwykły pomysł

Wideo, które wyciekło do sieci, pokazuje Kingę Dudę, która w króciutkiej sukience i różowym szalem na szyi, tańczy i wije się na scenie. Cały występ ma bardzo dużo humoru, słychać jak widownia głośno się śmieje, a nawet parska śmiechem. Kto by się spodziewał, że Kinga nie dość, że ma taki talent, to jeszcze ma do siebie taki dystans i odwagę. Ciekawe, czy występ widział jej tata. 

Najlepsze newsy dnia:

1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
3. Mama porzuciła 2-letniego syna. Napisała kartkę z imieniem i uciekła
4. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system
5. Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News