zuza_po
yt/Jastrzab Post
Anna Maria Guziewska - 9 Grudnia 2018

Kim jest żona Pawła Domagały? To córka słynnego polskiego aktora!

Kim jest żona Pawła Domagały? Aktor i piosenkarz pojawił się w polskim show biznesie nagle. Jego utwór "Weź nie pytaj" zrobił ogromną furorę w Internecie i podbił wszystkie listy przebojów. Jego nazwisko jest na topie. Utwór zadedykował swojej ukochanej i dzieciom. Co wiemy o jego życiu prywatnym?

Kim jest żona Pawła Domagały? To Zuzanna Grabowska - córka słynnego aktora Andrzeja. Kobieta również jest aktorką i występuje głównie na deskach teatralnych. Okazuje się, że para poznała się na drugim roku studiów Akademii Teatralnej w Warszawie.

Paweł Domagała żona i dzieci. Kim jest żona Pawła Domagały?

Zuzanna studiowała wraz z artystą na tej samej uczelni. Aktorkę częściej można zobaczyć na deskach teatralnych aniżeli w filmie. Mimo wszystko pojawiła się w kilku głośnych tytułach, między innymi u boku swojego ojca w "Świecie według Kiepskich". Tam właśnie miał miejsce jej debiut. W 2006 roku zagrała główną rolę w "Królach przedmieścia", później pojawiła się także w "Czasie honoru".

Paweł Domagała z córkami

Para doczekała się dwóch córek. Pierwsza - Hania - przyszła na świat w 2012 roku. We wrześniu para poinformowała, że w ich rodzinie pojawiła się druga dziewczynka. Pomimo ogromnej sławy para stara się strzec swojej prywatności. Media informowały o tym, że szczęśliwy był dziadek dziewczynki. Podobno Andrzej Grabowski marzył o powiększeniu rodziny!

Paweł Domagała ślub

Domagała i Grabowska pobrali się w 2013 roku. Andrzej Grabowski sam zaprowadził córkę do ołtarza i podobno był bardzo dumny z faktu, że powiedziała sakramentalne tak. W wywiadach aktor przyznał, że bardzo lubi swojego zięcia i że chciałby, aby jego rodzina znacznie się powiększyła. Okazuje się, że ma kolejne powody do radości, bo związek jego córki jest bezsprzecznie udany.

Paweł Domagała z rodziną

Zuzanna, Hania i druga córka, która niedawno przyszła na świat - to im mężczyzna zadedykował swój głośny utwór "Weź nie pytaj". W nim mówi o tym, czym jest dla niego rodzina i że chciałby się zestarzeć przy swojej ukochanej. Piosenka wzbudziła ogromne emocje i stała się najczęściej odtwarzaną w Internecie przez tygodnie.

Paweł Domagała, gdzie mieszka?

Urodził się we Wrocławiu, wychowywał w Radomiu, teraz mieszka w Warszawie. W 2017 roku powiedział mediom, że przeprowadził się po raz pierwszy do swojego mieszkania. Miał dość wynajmowania od innych ludzi. Nie chciał zdradzić, którą z dzielnic wybrał. Jednak zauważył, że jego miejsce nie jest willą i nie są mu potrzebne żadne luksusy. Wtedy też para podjęła decyzję o drugim dziecku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała choinkę. "Jejku, jaka piękna!"Czytaj dalej

Zuzanna Grabowska "M jak Miłość"

Żona Pawła Domagały wystąpiła w kultowym serialu TVP. Tam zagrała docent Stańczyk, która była promotorką pracy Piotrka Zduńskiego. Niestety producenci nie przewidzieli dla niej większej roli, a jedynie epizod. Zuzanna Grabowska chętniej pojawia się w teatrze. Na stałe współpracuje z Teatrem na Woli w Warszawie.

Zuzanna Grabowska Instagram

Okazuje się, że piękna żona Domagały próbuje swoich sił w mediach społecznościowych. Kobieta regularnie wstawia zdjęcia z planów i chwali się swoją rodziną. Dzięki temu jest w stałym kontakcie z fanami, którzy za sprawą popularnej piosenki Pawła pokochali także jego uroczą żonę. Być może para wspólnie będzie chciała nagrać kolejny utwór.Kim jest żona Pawła Domagały? Instagram/ Zuzanna GrabowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiemy, kto wystąpi w nadchodzącym Tańcu z gwiazdami. Panie będą piszczeć z zachwytu
  2. Gwiazda Top Model nie wytrzymała! Wściekła jak nigdy przerwała wywiad
  3. Największa gwiazda TVN szokuje ws. homoseksualizmu! Chodzi o przyjaciela Kaczyńskiego
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć toksycznych par
  5. Nie mam ochoty na swojego faceta. Oto 10 skutecznych porad
Czterej pancerni i pies. kadr FilmPolski"Czterej pancerni i pies": Fani w szoku! Ujawniono zaskakujące kulisy serialuCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News