sandra kubicka
fot. Instagram
Bartłomiej Chudy - 31 Grudnia 2018

Kim jest Sandra Kubicka? Polska piękność zawróciła w głowie całemu światu

Kim jest Sandra Kubicka? Mało kto zdaje sobie w Polsce sprawę, że pochodząca z Łodzi 23-letnia modelka rozsławia nasz kraj na cały świat!

Kim jest Sandra Kubicka? Jej nazwisko przebija się owszem w sferze show-biznesu, ale nie na pierwszym planie. W kontekście kariery w modelingu większość z nas wymieniłaby z pewnością Joannę Krupę, modelkę znaną głównie z roli jurorki w "Top Model".

Kim jest Sandra Kubicka?

Okazuje się, że modelka młodej generacji depcze po piętach Krupie. Jakby tego było mało - Kubicka działa na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Choć ma dopiero 23 lata może pochwalić się nie lada sukcesami na rynku o nieporównywalnie większej konkurencji. Ma już za sobą współpracę z takimi markami jak "Cosmopolitan", "Fashion Magazine", "Maxim" czy "Glamour". Przedostatni z magazynów uznał Kubicką jako jedną ze 100 "najseksowniejszych" nazwisk Ameryki. Uroda Kubickiej została też doceniona przez amerykańskiego Playboya, w którym zapozowała w 2017 roku. Jej sesje opublikował też magazyn Treats! W tej ostatniej była drugą Polką, po wspomnianej Joannie Krupie. Takich osiągnięć, zwłaszcza w tym wieku, ma niewiele naszych rodaczek. Uznanie zza oceanu znalazło swoje przebicie - Kubicka gościła na kanapie króla TVN-u, czyli Kuby Wojewódzkiego.

Jak zaczynała Sandra Kubicka?

O karierze w modelingu Kubicka zadecydowała już jako młoda nastolatka, choć nie obyło się bez... kontrowersji. Jako 13-latka odmówiła udziału w konkurencji na zasadach ustalonych przez jury castingu. Jak wskazuje Viva.pl została zdyskwalifikowana, ale po kilku tygodniach zadzwonił do niej człowiek z prestiżowej agencji Next Model Management. Upór, chęć pozostania w zgodzie z sobą zaprocentowały.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
Meghan MarkleNajpiękniejsze pierścionki zaręczynowe gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
W USA mieszka od 2008 roku. Do Polski przyjeżdża głównie w wakacje.

Kubicka prywatnie

Przez kilka lat Polka była związana z francuskim DJ-em Cendricem Gervaisem. Para zaręczyła się przed rokiem, ale w tym roku rozstała się w atmosferze skandalu. Na jaw wyszły bowiem skłonności partnera Polki do zdrad ze swoimi fankami, tzw. groupies. Modelka nie rozpaczała długo - na zdjęciach z grudnia widzimy ją w jednoznacznych objęciach z brazylijskimi modelem Amadeo Leandro.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Top Model w żałobie. Pożegnał bardzo ważną w swoim życiu osobę
  2. Gwiazdor Top Model w popłochu próbuje usunąć to zdjęcie z sieci! To rozbija jego karierę
  3. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  4. Skandal nocą! Krupa ujawnia szokującą prawdę o najsłynniejszych celebrytach
Gwiazdy, którymi kiedyś zachwycała się cała Polska. Pamiętacie je jeszcze?Gwiazdy, którymi kiedyś zachwycała się cała Polska. Pamiętacie je jeszcze?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News