Kim jest przyszły mąż Kaczyńskiej? Zdziwisz się

Kim jest przyszły mąż Kaczyńskiej? Zdziwisz się Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Do tej pory nowy wybranek Marty Kaczyńskiej był bardzo zagadkową postacią. Teraz media prześwietliły jego biznesy. Zdziwisz się kim jest przyszły mąż bratanicy szefa PiS.

Okazuje się, że córka śp. Lecha Kaczyńskiego wiąże swoją przyszłość z jak to określają media "enigmatycznym biznesmenem". Teraz ta tajemniczość została jednak rozwiana, bowiem interesami mężczyzny zainteresowały się media.

Marta Kaczyńska ma nowego narzeczonego. To Piotr Zieliński

O kim mowa? O Piotrze Zielińskim. To on jest narzeczonym Marty Kaczyńskiej. Okazuje się, że mężczyzna jest wszechstronnie utalentowany. Czym zajmuje się wybranek bratanicy Jarosława Kaczyńskiego? Jego działalność związana jest z przede wszystkich dwoma dziedzinami. Jeździectwem i wojskowością. Ponoć narzeczeni poznali się w stadninie koni. Piotr Zieliński zajmuje się prowadzeniem pensjonatu dla tych zwierząt. Co ciekawe, mężczyzna swego czasu próbował wypromować w Polsce nowe sport, tak zwany "horseball", czyli gra w piłkę na koniach.

Kim jest Piotr Zieliński?

Co mówią o narzeczonym Kaczyńskiej ludzie? - Jest pan już 10 osobą, która dzisiaj pyta o Zielińskiego. Wszystko przez ten jego związek. W Żabieńcu ma szkółkę i tyle o nim wiem. Ja go nie znam, on mnie pewnie kojarzy, bo w tym biznesie siedzę już całe dekady. I tyle - czytamy na łamach wiadomosci.wp.pl - Za blisko się nie poznaliśmy. Ładnych kilka lat temu organizował mecz pokazowy. Zaprosił ludzi, którzy mogli takie zawody rozegrać, w tym właśnie mnie. Jak bym go określił? Elegancik trochę. To nie moja bajka. Ładne słówka, dalekie plany, ale sportu nie udało mu się rozkręcić - dodaje kolejna osoba. Piotr Zieliński związany jest również z wojskowością. W jaki sposób? A mianowicie w taki oto, że mężczyzna związany jest z firmami zajmującymi się przetwórstwem metali, między innymi na potrzeby produkcji osłon balistycznych, czy opancerzenia auta dla VIP-ów. Proponowane linki: 1. Rydzyk przerażony. Kaczyńska jest w ciąży, chce ślubu 2. Marta Kaczyńska ma już dość obłudy. Dołącza do Biedronia i walczy z prawicą Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł