Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku

Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku Źródło: screen/youtube/Uwaga! TVN

Kim jest Piotr Woźniak-Starak? Wszystkie media w Polsce donoszą o wypadku na Mazurach, w którym nieoficjalnie brał udział mąż Agnieszki Woźniak-Starak.

Kim jest Piotr Woźniak-Starak? W błyskawicznym wręcz tempie polskie media obiegła informacja o wypadku na Mazurach, a także prowadzonych przez policję poszukiwaniach 39-letniego mężczyzny z Warszawy, który brał udział w całej sytuacji na jeziorze Kisajno. Według nieoficjalnych informacji jest to mąż celebrytki Agnieszki Woźniak-Starak. Jednocześnie okazało się, że wiele osób zna go jedynie z tej informacji.

Do czasu pojawienia się oficjalnych informacji odnośnie do tego, kim dokładnie jest poszukiwany przez policję mężczyzna, pojawiać się będą najprawdopodobniej podejrzenia, że jest to mąż celebrytki. Co więcej, małżonkowie bardzo lubili wypoczywać na Mazurach, co tylko utwierdza wiele osób w przekonaniu, że to właśnie Piotr Woźniak-Starak, jest poszukiwanym 39-latkiem.

Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Urodził się 10 lipca 1980 roku w Warszawie i jest dzieckiem Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka, którzy - według tygodnika "Forbes" - zajmują 5. miejsce wśród 100 najbogatszych Polaków z 2012 roku. Są w posiadaniu największej firmy farmaceutycznej w naszym kraju, Polfarmy oraz firmy Belvedere Łazienki Królewskie z ekskluzywną restauracją Belvedere, a także wielu innych lokali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzięki takiej rodzinie, Piotr Woźniak-Starak bez problemu mógłby wyrosnąć na rozpieszczonego mężczyznę z bogatej rodziny, który jedynie korzysta z majątku swoich rodziców. Tak się jednak nie stało, a mąż Agnieszki Woźniak-Starak sam sobie zapracował na swoją pozycję, chociaż nigdy nie pchał się przed światła reflektorów.

W takim razie, kim jest Piotr Woźniak-Starak? Jego postać może być dobrze znana szczególnie miłośnikom polskiego kina, ponieważ mąż celebrytki jest producentem filmowym, który brał udział przy takich produkcjach, jak głośny w swoim czasie film "Bogowie".

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!

2. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków

Oczywiście to nie jedyna produkcja z jego dorobku, a pierwsze lekcje z pracy na planie zdjęciowym filmu brał od samego Andrzeja Wajdy, gdy ten kręcił film "Katyń". Wcześniej pracował w agencji reklamowej i to właśnie tam usłyszał od zaufanej osoby, żeby spróbował swoich sił w produkcjach filmowych, ponieważ w reklamie jego kreatywność będzie za bardzo ograniczana. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Do drzwi Agnieszki zapukała żona jej kochanka. Oniemiała, gdy usłyszała propozycję kobiety

 

źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News