Kim jest mąż Ewy Farnej? Miłości jak z bajki można im pozazdrościć
Bartłomiej Chudy - 11 Grudnia 2018

Kim jest mąż Ewy Farnej? Miłości jak z bajki można im pozazdrościć

Kim jest mąż Ewy Farnej? Od ślubu znanej polsko-czeskiej wokalistki minął już rok z okładem, a jej wybranek pozostaje szerszej publice anonimowy. Para prezentuje się kwitnąco - miłości można im pozazdrościć!

Kim jest mąż Ewy Farnej? Podchody mediów kolorowych pod prywatne życie gwiazdy polskiej i czeskiej sceny muzycznej trwały od wielu lat. Przez lata dociekano, dlaczego Farna jest singielką, domniemywano też, czy nie ma ukochanego, który ukrywa się przed wścibskimi paparazzi.

Ślub utrzymywała w tajemnicy. Rok temu się pochwaliła. Ewa Farna szczęśliwa z mężem

Sprawa wydała się jesienią 2017 roku. Ewa Farna poinformowała publikę, że bierze ślub z wieloletnim przyjacielem i partnerem. Kim zatem jest wybranek Ewy Farnej? Ewa Farna powiedziała sakramentalne "tak" czeskiemu gitarzyście, Martinowi Chobotowi. Swoje szczęście opisała następująco: - Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu. Mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem zatrzymali w tajemnicy - pisała we wrześniu 2017 roku Ewa Farna. Wpis okrasiła zdjęciem z ukochanym na tle drewnianego budynku. - Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle - pisała. Ta informacja zaskoczyła media bulwarowe, zwłaszcza polskie. Wybór Farnej podkreśla, że pozostanie silnie związana z Czechami.

Kim jest mąż Ewy Farnej?

Dzięki wysiłkom wokalistki, ale i lojalnym bliskim sprawę ślubu gwiazdy udało się utrzymać, aż do przytaczanego wpisu. Do dziś polska publika docieka - kim jest mąż Ewy Farnej? Wiemy o nim tyle, że jest Czechem i był gitarzystą w zespole artystki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Jak wskazuje serwis Eska.pl Martin Chobot ukończył konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze. Z Farną znają się już dekadę, razem są od pięciu lat. Para miała podobno zadecydować już o wspólnej przyszłości. Z relacji magazynu "Viva" wynika, że przy pomocy kredytu bankowego kupili okazały dom pod Pragą za ok. 20 mln koron czeskich (ok. 3 mln zł). Swoją przyszłość wiążą więc z naszymi południowymi sąsiadami.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie uwierzycie, ile zarabia Ewa Farna! Po prostu KOSMOS
  2. Ewa Farna przerwała milczenie na temat tego, jak przytyła. I zmiażdżyła hejterów
  3. Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są NAJINTELIGENTNIEJSZE?
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Ewa Farna pokazała swoją mamę! Jest tak piękna, że odbiera mowę
goszczGroźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News