doda
fot. Facebook / Doda
Redaktor - 15 Kwietnia 2018

Kim jest mąż Dody? To kontrowersyjna postać

Wczoraj polskie media obiegła niespodziewana i zaskakująca wiadomość. Popularna piosenkarka wyszła za mąż. Jej wybranek, Emil Stępień, jest bardzo kontrowersyjną postacią w show-biznesie. 

Wczoraj celebrytka pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wyszła za mąż. Choć nie zdradziła tożsamości swojego nowego życiowego partnera, to wszystkie media zgodnie orzekły, że musi być nim właśnie Emil Stępień, z którym gwiazda spotykała się od dłuższego czasu.

Kim jest Emil Stępień, nowy mąż Dody?

Stępień to producent filmowy, który pracował między innymi przy produkcjach tj. "Pitbull", "Służby specjalne" czy "Last Minute". Para była widywana ze sobą już od dłuższego czasu, a serwisy plotkarskie prześmiewczo nazwały go "nositorbą Dody". Po raz pierwszy głośno o nowym mężu Dody zrobiło się za sprawą kontrowersji wokół konfliktu z Patrykiem Vegą. Za sprawą Stępnia kolejną część "Pitbulla" wyreżyserował Władysław Pasikowski, a nie Vega. Po tym jak zerwano współpracę z reżyserem, konflikt przeniósł się na salę sądową.- Złożyliśmy pozew przeciwko Patrykowi Vedze o zwrot pieniędzy, które nienależnie pobrał ze spółki - oświadczyła jakiś czas temu mecenas Milada Czajkowska, pełnomocnik Ent One Investments, firmy Emila Stępnia. Wówczas pojawiły się informacje, że Patryk Vega pobrał półtora miliona złotych na produkcję następnych serii Pitbulla. Słynny reżyser oświadczył, że to pomówienie. Kolejną sprawą, która pogłębiła ich konflikt, było to, że Vega odebrał nagrody za produkcję "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", do której sprzedał prawa autorskie Stępniowi.-- Chodzi o to, że Patryk nie ma już praw do "Pitbulla", bo sprzedał je spółce. To nie on powinien więc odbierać nagrodę, przy okazji promując ze sceny swój nowy film - opowiedział znajomy reżysera.

Kontrowersje wokół męża Dody

Jednak naprawdę głośno w całej Polsce o nowym mężu Dody zrobiło się za sprawą jej konfliktu z Emilem Haidarem, jej byłym narzeczonym. Media obiegła wiadomość, że para zapłaciła gangsterom 300 tys. zł, żeby ci uciszyli jej byłego partnera i zmusili wycofanie pozwów przeciwko piosenkarce. Wynajęci przez nich gangsterzy mieli zmusić Haidara do zapłacenia celebrytce miliona złotych. W związku z tym w 2017 roku Stępień został zatrzymany przez policję i postawiono mu zarzut podżegania do popełnienia przestępstwa.ZOBACZ TAKŻE:
      1. Słynny polski muzyk o swojej ciężkiej chorobie. Zaczęło się, gdy miał 12 lat
      2. Ciężarna żona Pazury szokuje. „Obmacywaczom mówię NIE!”
      3. 15-latka napisała list do Morawieckiego. Dramatyczne błaganie o pomoc
Michał Wiśniewski stracił fortunę12 gwiazd, które straciły fortunę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
wisniewski212 gwiazd, które były adoptowane [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: wp.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News