Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka Źródło: fot.youtube.com/tvn

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Ta informacja jest jedną z bardziej skrywanych przez kontrowersyjną piosenkarkę. Dotarliśmy do informacji kim jest i  czym się zajmuje matka wokalistki legendarnego O.N.A. Jak się okazało, była zupełnie inna niż swoja córka.

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej jest pytaniem, które od lat towarzyszy fanom piosenkarki, która próbowała ukryć wszelakie informacje dotyczące swojej rodziny. Pomimo tego, część informacji ujrzało światło dzienne. Prawda może szokować.

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Fani będą w szoku

Jak się okazuje, wokalistka, która w latach 90. była wielką skandalistką, pochodzi ze spokojnego i będącego ostoją miłości domu. Rodzice gwiazdy TVN i słynnej piosenkarki są mieszkańcami Trójmiasta i tam realizują swoje zawodowe pasje. Ojciec piosenkarki zajmował się w przeszłości dziennikarstwem muzycznym i to dzięki niemu rodzeństwo Chylińskich zaznało miłości do cięższych brzmień.

Brat piosenkarki ma na imię Wawrzyn i pod pseudonimem Varien występował w death metalowych kapelach, takich jak Damnation, Forest of Impaled i Against the Plagues. Matka, jako jedyna żyła z daleka od sceny i agresywnego brzmienia gitar. Jej wyuczony zawód może zastanawiać, bo stoi w całkowitej opozycji do zafascynowanych rockiem członków rodziny. Kobieta jest nauczycielką. 

Agnieszka Chylińska rodzice

Informacje na temat imion rodziców są skrajnie utajnione przez wokalistkę, która ukrywa tożsamość swoich najbliższych. W mediach opowiada o nich za pomocą słów "mama" i "tata". Wiadome jest, że w przeszłości rodzice Chylińskiej bardzo chcieli, aby gwiazda została fizjologiem. Niestety, ale pasja do muzyki okazała się o wiele silniejsza i Agnieszka Chylińska zrezygnowała z przystąpienia do matury w 1994 roku, kiedy stała się wokalistką O.N.A.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice Agnieszki Chylińskiej zdjęcia

Tak samo jak imion, gwiazda strzeże wizerunku swoich bliskich. Zarówno jej rodzice, jak też mąż z dziećmi pozostają w cieniu piosenkarki. Sama gwiazda zaznacza, że o relacjach z poszczególnymi członkami rodziny opowiada za pomocą swojej muzyki. Jak sama Chylińska mówi, nie zamierza "pokazywać swoich bliskich na salonach" dlatego, że boi się o ich prywatność. Czy kiedykolwiek poznamy wizerunek najbliższych Chylińskiej? Nic tego nie zapowiada.

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Agnieszka Kotulanka nie zmarła na skutek choroby alkoholowej! Jest prawdziwa przyczyna śmierci aktorki
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Skandal w Watykanie, szukają zwłok dziecka. Będą odkopywać groby, w tle Jan Paweł II
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu