Kim jest Agnieszka Lewkowicz? To z nią Kot spędzi resztę życia

Kim jest Agnieszka Lewkowicz? To z nią Kot spędzi resztę życia Źródło: Instagram

Kim jest Agnieszka Lewkowicz? Polski skoczek narciarski Maciej Kot wziął ślub z instruktorką fitness. Wzruszająca historia młodej pary.

Kim jest Agnieszka Lewkowicz? To ona jest wybranką serca polskiego skoczka narciarskiego Macieja Kota. Para pobrała się 18 maja, lecz historia ich znajomości rozpoczęła się w Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. To tam Maciej, dzięki swojemu znajomemu, poznał Agnieszkę.

Połączyła ich miłość do sportu. Życie Agnieszki do najmłodszych lat związane jest ze sportem. Gdy była nastolatką, trenowała bieganie, teraz zajmuje się przede wszystkim fitnessem. Chce czerpać ze swojej wiedzy lekkoatletycznej i uczyć ludzi prawidłowego treningu w swoim studiu, które otwiera jeszcze w tym roku w Nowym Targu. 

Kim jest Agnieszka Lewkowicz? To z nią Maciej Kot spędzi resztę życia

Kim jest Agnieszka Lewkowicz? Przede wszystkim dobrą, wspierającą partnerką dla Macieja Kota. Stara się pojawiać na większości zawodów swojego ukochanego, być dla niego podporą emocjonalną. Para doskonale się uzupełnia. Agnieszka kibicuje i motywuje Macieja, a ten z kolei bardzo pomaga żonie w załatwianiu spraw formalnych związanych z otwarciem własnego klubu.

Lewkowicz zapowiada, że klub ma być przede wszystkim przestrzenią do treningów personalnych. Chce, żeby każdy czuł się tam komfortowo. Ma stanowić alternatywę dla klasycznych, wypełnionych po brzegi siłowni, w których nie ma prywatności i spokoju. Do fitnessowej oferty mają również dołączyć treningi biegowe.  Lewkowicz znana jest z częstego publikowania swoich zdjęć potreningowych w mediach społecznościowych. Kilka tygodni przed Maciejem Kotem ślub wziął jego kolega z narciarskiej kadry Dawid Kubacki. Jak widać ta wiosna to dobry czas dla polskich skoczków. 

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz stanowią piękną młodą parę. Coraz częściej w polskich mediach sportowych zaczęły pojawiać się porównania do związku Davida i Victorii Beckhamów. Być może są to porównania trochę na wyrost, bo skala popularności jest dużo mniejsza, jednak życiem młodej pary na pewno będzie się teraz interesować bardzo wiele osób w Polsce. Nie wiadomo jakie są dalsze plany Macieja i Agnieszki i czy tak jak Beckhamowie zamierzają mieć dużą rodzinę. Jedno jest jednak pewne - para wydaje się bardzo szczęśliwa.

 

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł